Menu
Watch
SONUÇLAR
Sizin İçin
Futbol
Bisiklet
Basketbol
Tüm sporlar
POPÜLER SPORLAR
Futbol
Bisiklet
Basketbol
Tenis
F1
Motor sporları
Hentbol
Tüm sporlar
At Yarışı
Atletizm
Basketbol
Binicilik
Bisiklet
Bisiklet - Pist
Boks
Eskrim
F1
Futbol
Golf
Hentbol
Judo
Kış sporları
Motor sporları
Olimpiyat Oyunları
Paralimpik
Snooker
Speedway
Tenis
Voleybol
Yüzme
More
Change Version
Türkiye
International (English)
Internacional (Español)
Danmark
Deutschland
Dutch
España
France
Italia
Magyarország
Norge
Polska TVN24
România
Türkiye
United Kingdom
Help Center
HAKKIMIZDA
Eurosport hakkında
Mobil Uygulamalar
Yasal bilgi
Kullanım Koşulları
Gizlilik Politikasını
Yasal bilgi
Gizlilik Politikası
Üyelik Hakkında
Modern Kölelik Beyanı
Tercihleri Yönet
Follow us on
My Account
Kayıt ol
ANA SAYFA
Watch
SONUÇLAR
Sizin İçin
POPÜLER SPORLAR
Futbol
Futbol home
Fikstür/Sonuçlar
Dünya Kupası
Süper Lig
Türkiye 1. Ligi
Türkiye Kupası
Euro 2020
All Leagues
Bisiklet
Bisiklet home
Fikstür/Sonuçlar
Fransa Bisiklet Turu
All Competitions
Basketbol
Basketbol home
Fikstür/Sonuçlar
Basketbol Süper Ligi
Türkiye Kupası
NBA
All Leagues
Tenis
Tenis home
Fikstür/Sonuçlar
All Competitions
F1
F1 home
Takvim
Puan durumu
Motor sporları
Motor sporları home
Fikstür/Sonuçlar
F1
WRC
MotoGP
FIA ETCR
All Sports
Hentbol
Hentbol home
Fikstür/Sonuçlar
Şampiyonlar Ligi
Fransa Ligi
Almanya Ligi
All Leagues
Tüm sporlar
Hepsini göster
At Yarışı
At Yarışı home
Fikstür/Sonuçlar
Atletizm
Atletizm home
Fikstür/Sonuçlar
Diamond League
Dünya Atletizm Şampiyonası
Dünya Şampiyonaları Indoor
All Competitions
Basketbol
Basketbol home
Fikstür/Sonuçlar
Basketbol Süper Ligi
Türkiye Kupası
NBA
All Leagues
Binicilik
Binicilik home
Fikstür/Sonuçlar
Bisiklet
Bisiklet home
Fikstür/Sonuçlar
Fransa Bisiklet Turu
All Competitions
Bisiklet - Pist
Bisiklet - Pist home
UCI Track Champions League
Boks
Boks home
Fikstür/Sonuçlar
Eskrim
Eskrim home
Fikstür/Sonuçlar
World Championships
F1
F1 home
Takvim
Puan durumu
Futbol
Futbol home
Fikstür/Sonuçlar
Dünya Kupası
Süper Lig
Türkiye 1. Ligi
Türkiye Kupası
Euro 2020
All Leagues
Golf
Golf home
Fikstür/Sonuçlar
World Ranking
DP World Tour
PGA TOUR
All Competitions
Hentbol
Hentbol home
Fikstür/Sonuçlar
Şampiyonlar Ligi
Fransa Ligi
Almanya Ligi
All Leagues
Judo
Judo home
Fikstür/Sonuçlar
Kış sporları
Kış sporları home
Fikstür/Sonuçlar
Alp Disiplini
Biatlon
Nordic Combined
All Sports
Motor sporları
Motor sporları home
Fikstür/Sonuçlar
F1
WRC
MotoGP
FIA ETCR
All Sports
Olimpiyat Oyunları
Olimpiyat Oyunları home
Video
Olympic Channel
2020 Yaz Olimpiyatları
Paralimpik
Snooker
Snooker home
Fikstür/Sonuçlar
Northern Ireland Open
Masters
All Championships
Speedway
Speedway home
Fikstür/Sonuçlar
Takvim
Puan Durumu
Tenis
Tenis home
Fikstür/Sonuçlar
All Competitions
Voleybol
Voleybol home
Fikstür/Sonuçlar
Şampiyonlar Ligi
Dünya Ligi
Dünya Şampiyonası
All Leagues
Yüzme
Yüzme home
Fikstür/Sonuçlar
Uzun Kulvar Dünya Şampiyonası
All Competitions
More
Hepsini göster
Change Version
Türkiye
International (English)
Internacional (Español)
Danmark
Deutschland
Dutch
España
France
Italia
Magyarország
Norge
Polska TVN24
România
Türkiye
United Kingdom
Help Center
HAKKIMIZDA
Eurosport hakkında
Mobil Uygulamalar
Yasal bilgi
Kullanım Koşulları
Gizlilik Politikasını
Yasal bilgi
Gizlilik Politikası
Üyelik Hakkında
Modern Kölelik Beyanı
Tercihleri Yönet
Follow us on
Futbol
Fikstür/Sonuçlar
Dünya Kupası
Süper Lig
Türkiye 1. Ligi
Türkiye Kupası
Euro 2020
All Leagues
Eurosport’u İstediğiniz Anda ve Yerde İzleyin
Abone Ol
Daha fazlası için
African Confederation Cup 2022-2023
Sonuçlar
2022-2023
2023-2024
2022-2023
2021-2022
2020-2021
2019-2020
09/09/2022
Milo
2
-
1
ASC Kara
Fasil City
3
-
0
Bumamuru
Saint Michel United
01:00
Inter Litoral
Buffles du Borgou
0
-
1
FC Kallon
10/09/2022
Ali Sabieh
0
-
0
AS Kigali
Security Systems
0
-
0
FC Saint Eloi Lupopo
AS Santé d´Abéché
1
-
2
Ferroviário Beira
PWD de Bamenda
1
-
1
ASSM Elgeco Plus
Ashanti GB
2
-
0
Nouakchott King´s
BUL FC
0
-
0
Modern Future FC
11/09/2022
Kwara United
3
-
0
AS Douanes
LISCR
0
-
0
SC Gagnoa
Al Hilal Port Sudan
1
-
0
Geita Gold
Al Hilal Wau
1
-
1
Kipanga FC
Al Akhdar
3
-
0
Al Ahli Khartoum
Mbabane Highlanders
0
-
0
Royal AM
FAR Rabat
1
-
1
Remo Stars
13/09/2022
Douanes
0
-
0
AS Réal
16/09/2022
Bumamuru
1
-
0
Fasil City
Al Ahli Khartoum
0
-
0
Al Akhdar
Royal AM
2
-
0
Mbabane Highlanders
Inter Litoral
01:00
Saint Michel United
Nouakchott King´s
1
-
0
Ashanti GB
17/09/2022
SC Gagnoa
3
-
1
LISCR
Geita Gold
2
-
1
Al Hilal Port Sudan
Kipanga FC
1
-
1
Al Hilal Wau
Penaltılar:
(4 - 3)
FC Kallon
3
-
0
Buffles du Borgou
Modern Future FC
1
-
0
BUL FC
18/09/2022
AS Douanes
0
-
0
Kwara United
ASC Kara
3
-
0
Milo
AS Kigali
1
-
0
Ali Sabieh
FC Saint Eloi Lupopo
0
-
0
Security Systems
Ferroviário Beira
1
-
0
AS Santé d´Abéché
ASSM Elgeco Plus
1
-
0
PWD de Bamenda
Remo Stars
0
-
1
FAR Rabat
20/09/2022
AS Réal
0
-
0
Douanes
Penaltılar:
(3 - 1)
08/10/2022
SC Gagnoa
1
-
0
JS Saoura
AS Réal
3
-
0
Accra Hearts of Oak
Al Hilal Port Sudan
0
-
2
Pyramids FC
AS Kigali
0
-
0
Al Nasr
Kipanga FC
0
-
0
Club Africain
Al Akhdar
3
-
0
Azam
FC Saint Eloi Lupopo
2
-
0
Sagrada Esperança
Saint Michel United
1
-
0
DC Motema Pembe
Ferroviário Beira
2
-
1
Diables Noirs
09/10/2022
Kwara United
3
-
1
Renaissance de Berkane
ASC Kara
0
-
2
USM Alger
Fasil City
0
-
0
CS Sfaxien
Royal AM
0
-
0
Zesco United
ASSM Elgeco Plus
1
-
3
Marumo Gallants
FAR Rabat
4
-
0
Ashanti GB
FC Kallon
0
-
2
Modern Future FC
14/10/2022
Ashanti GB
0
-
1
FAR Rabat
15/10/2022
Renaissance de Berkane
2
-
0
Kwara United
JS Saoura
0
-
0
SC Gagnoa
Pyramids FC
7
-
0
Al Hilal Port Sudan
CS Sfaxien
1
-
0
Fasil City
Zesco United
1
-
1
Royal AM
Sagrada Esperança
0
-
0
FC Saint Eloi Lupopo
Marumo Gallants
1
-
0
ASSM Elgeco Plus
16/10/2022
USM Alger
2
-
1
ASC Kara
Accra Hearts of Oak
1
-
0
AS Réal
Al Nasr
1
-
0
AS Kigali
Club Africain
7
-
0
Kipanga FC
Azam
2
-
0
Al Akhdar
DC Motema Pembe
2
-
0
Saint Michel United
Diables Noirs
3
-
0
Ferroviário Beira
Modern Future FC
4
-
0
FC Kallon
02/11/2022
Royal Leopards
1
-
1
AS Réal
TP Mazembe
2
-
0
Royal AM
Young Africans
0
-
0
Club Africain
Flambeau du Centre
0
-
2
DC Motema Pembe
Rivers United
5
-
0
Al Nasr
RCK
0
-
1
FC Saint Eloi Lupopo
Primeiro de Agosto
1
-
1
Modern Future FC
Djoliba
0
-
0
FAR Rabat
ASKO Kara
2
-
1
CS Sfaxien
Plateau United
4
-
1
Al Akhdar
ASN NIGELEC
1
-
0
Pyramids FC
ASEC Mimosas
2
-
0
SC Gagnoa
Cape Town City
0
-
0
USM Alger
Al Ahli Tripoli
1
-
0
Marumo Gallants
US Monastir
1
-
0
Renaissance de Berkane
04/11/2022
La Passe
0
-
2
Diables Noirs
09/11/2022
Marumo Gallants
3
-
0
Al Ahli Tripoli
FC Saint Eloi Lupopo
1
-
0
RCK
CS Sfaxien
0
-
0
ASKO Kara
Diables Noirs
4
-
2
La Passe
Al Akhdar
3
-
0
Plateau United
AS Réal
3
-
1
Royal Leopards
Modern Future FC
1
-
1
Primeiro de Agosto
Penaltılar:
(3 - 2)
SC Gagnoa
2
-
3
ASEC Mimosas
Royal AM
0
-
1
TP Mazembe
Club Africain
0
-
1
Young Africans
USM Alger
1
-
0
Cape Town City
Pyramids FC
3
-
0
ASN NIGELEC
DC Motema Pembe
2
-
1
Flambeau du Centre
FAR Rabat
4
-
0
Djoliba
Al Nasr
1
-
1
Rivers United
Renaissance de Berkane
0
-
0
US Monastir
12/02/2023
Marumo Gallants
4
-
1
Al Akhdar
TP Mazembe
3
-
1
AS Réal
Diables Noirs
3
-
0
Rivers United
ASEC Mimosas
0
-
0
DC Motema Pembe
ASKO Kara
1
-
1
Modern Future FC
US Monastir
2
-
0
Young Africans
USM Alger
3
-
0
FC Saint Eloi Lupopo
Pyramids FC
2
-
2
FAR Rabat
19/02/2023
FC Saint Eloi Lupopo
1
-
2
Marumo Gallants
Al Akhdar
1
-
1
USM Alger
Rivers United
3
-
0
ASEC Mimosas
Modern Future FC
1
-
1
Pyramids FC
AS Réal
1
-
1
US Monastir
Young Africans
3
-
1
TP Mazembe
DC Motema Pembe
0
-
0
Diables Noirs
FAR Rabat
5
-
1
ASKO Kara
26/02/2023
FC Saint Eloi Lupopo
1
-
0
Al Akhdar
TP Mazembe
0
-
2
US Monastir
ASEC Mimosas
2
-
0
Diables Noirs
Pyramids FC
1
-
0
ASKO Kara
AS Réal
1
-
1
Young Africans
USM Alger
2
-
0
Marumo Gallants
DC Motema Pembe
0
-
1
Rivers United
FAR Rabat
2
-
0
Modern Future FC
08/03/2023
Marumo Gallants
2
-
0
USM Alger
US Monastir
1
-
0
TP Mazembe
Al Akhdar
1
-
1
FC Saint Eloi Lupopo
ASKO Kara
1
-
4
Pyramids FC
Young Africans
2
-
0
AS Réal
Diables Noirs
0
-
1
ASEC Mimosas
Modern Future FC
2
-
0
FAR Rabat
09/03/2023
Rivers United
3
-
1
DC Motema Pembe
19/03/2023
FC Saint Eloi Lupopo
1
-
1
USM Alger
Rivers United
2
-
2
Diables Noirs
Modern Future FC
3
-
0
ASKO Kara
Young Africans
2
-
0
US Monastir
AS Réal
2
-
1
TP Mazembe
Al Akhdar
4
-
1
Marumo Gallants
DC Motema Pembe
1
-
2
ASEC Mimosas
FAR Rabat
1
-
0
Pyramids FC
02/04/2023
TP Mazembe
0
-
1
Young Africans
Diables Noirs
0
-
0
DC Motema Pembe
ASEC Mimosas
1
-
0
Rivers United
Marumo Gallants
3
-
2
FC Saint Eloi Lupopo
USM Alger
4
-
1
Al Akhdar
Pyramids FC
2
-
1
Modern Future FC
US Monastir
2
-
1
AS Réal
ASKO Kara
1
-
1
FAR Rabat
23/04/2023
Rivers United
0
-
2
Young Africans
Pyramids FC
1
-
1
Marumo Gallants
US Monastir
0
-
0
ASEC Mimosas
USM Alger
2
-
0
FAR Rabat
30/04/2023
Marumo Gallants
1
-
0
Pyramids FC
ASEC Mimosas
2
-
0
US Monastir
Young Africans
0
-
0
Rivers United
FAR Rabat
3
-
2
USM Alger
10/05/2023
Young Africans
2
-
0
Marumo Gallants
ASEC Mimosas
0
-
0
USM Alger
17/05/2023
Marumo Gallants
1
-
2
Young Africans
USM Alger
2
-
0
ASEC Mimosas
28/05/2023
Young Africans
1
-
2
USM Alger
03/06/2023
USM Alger
0
-
1
Young Africans