Kısa Kulvar Avrupa Şampiyonası

Fikstür

Kadınlar
50m Kurbağalama - Seriler
Martina Carraro
Ö 04.12
400m Ferdi Karışık - Seriler
Katinka Hosszú
Ö 04.12
100m Sırtüstü - Seriler
Kira Toussaint
Ö 04.12
800m Serbest - Seriler
Simona Quadarella
Ö 04.12
50m Kurbağalama - Yarı final
Benedetta Pilato
Ö 04.12
400m Ferdi Karışık - Final
Katinka Hosszú
Ö 04.12
100m Sırtüstü - Yarı final
Kira Toussaint
Ö 04.12
50m Kurbağalama - Final
Benedetta Pilato
Ö 04.12
50m Kelebek - Seriler
Mélanie Henique
Ö 05.12
100m Serbest - Seriler
Freya Anderson
Ö 05.12
100m Karışık - Seriler
Mariya Kameneva
Ö 05.12
50m Kelebek - Yarı final
Mélanie Henique
Ö 05.12
100m Serbest - Yarı final
Freya Anderson
Ö 05.12
100m Sırtüstü - Final
Kira Toussaint
Ö 05.12
100m Karışık - Yarı final
Katinka Hosszú
Ö 05.12
800m Serbest - Final
Simona Quadarella
Ö 05.12
50m Kelebek - Final
Mélanie Henique
Ö 05.12
100m Kurbağalama - Seriler
Martina Carraro
Ö 06.12
200m Kelebek - Seriler
Zsuzsanna Jakabos
Ö 06.12
200m Sırtüstü - Seriler
Margherita Panziera
Ö 06.12
4 x 50m Serbest Bayrak - Seriler
Hollanda
Ö 06.12
100m Serbest - Final
Freya Anderson
Ö 06.12
200m Kelebek - Final
Katinka Hosszú
Ö 06.12
200m Sırtüstü - Final
Margherita Panziera
Ö 06.12
100m Kurbağalama - Yarı final
Mona McSharry
Ö 06.12
100m Karışık - Final
Katinka Hosszú
Ö 06.12
4 x 50m Serbest Bayrak - Final
Fransa
Ö 06.12
50m Sırtüstü - Seriler
Béryl Gastaldello
Ö 07.12
200m Serbest - Seriler
Femke Heemskerk
Ö 07.12
100m Kelebek - Seriler
Elena Di Liddo
Ö 07.12
200m Ferdi Karışık - Seriler
Siobhan-Marie O'Connor
Ö 07.12
50m Sırtüstü - Yarı final
Kira Toussaint
Ö 07.12
100m Kurbağalama - Final
Martina Carraro
Ö 07.12
200m Ferdi Karışık - Final
Katinka Hosszú
Ö 07.12
200m Serbest - Final
Freya Anderson
Ö 07.12
100m Kelebek - Yarı final
Elena Di Liddo
Ö 07.12
50m Sırtüstü - Final
Kira Toussaint
Ö 07.12
50m Serbest - Seriler
Mariya Kameneva
Ö 08.12
200m Kurbağalama - Seriler
Maria Temnikova
Ö 08.12
400m Serbest - Seriler
Anastasia Kirpichnikova
Ö 08.12
4 x 50m Karışık Bayrak - Seriler
Rusya
Ö 08.12
50m Serbest - Yarı final
Mariya Kameneva
Ö 08.12
200m Kurbağalama - Final
Maria Temnikova
Ö 08.12
100m Kelebek - Final
Anastasiya Shkurdai
Ö 08.12
400m Serbest - Final
Simona Quadarella
Ö 08.12
50m Serbest - Final
Mariya Kameneva
Ö 08.12
4 x 50m Karışık Bayrak - Final
Polonya
Ö 08.12