Kısa Kulvar Avrupa Şampiyonası

Fikstür

Erkekler
100m Kelebek - Seriler
Tomoe Zenimoto Hvas
Ö 04.12
50m Kurbağalama - Seriler
Arno Kamminga
Ö 04.12
400m Serbest - Seriler
Gabriele Detti
Ö 04.12
200m Sırtüstü - Seriler
Christian Diener
Ö 04.12
4 x 50m Serbest Bayrak - Seriler
Rusya
Ö 04.12
50m Kurbağalama - Yarı final
Arno Kamminga
Ö 04.12
200m Sırtüstü - Final
Radoslaw Kawecki
Ö 04.12
400m Serbest - Final
Danas Rapšys
Ö 04.12
100m Kelebek - Yarı final
Tomoe Zenimoto Hvas
Ö 04.12
50m Kurbağalama - Final
Vladimir Morozov
Ö 04.12
4 x 50m Serbest Bayrak - Final
Rusya
Ö 04.12
200m Serbest - Seriler
Duncan Scott
Ö 05.12
200m Kurbağalama - Seriler
Arno Kamminga
Ö 05.12
100m Sırtüstü - Seriler
Kliment Kolesnikov
Ö 05.12
400m Ferdi Karışık - Seriler
Duncan Scott
Ö 05.12
1500m Serbest - Seriler
Gregorio Paltrinieri
Ö 05.12
200m Serbest - Final
Danas Rapšys
Ö 05.12
200m Kurbağalama - Final
Arno Kamminga
Ö 05.12
400m Ferdi Karışık - Final
Max Litchfield
Ö 05.12
100m Sırtüstü - Yarı final
Kliment Kolesnikov
Ö 05.12
100m Kelebek - Final
Marius Kusch
Ö 05.12
50m Serbest - Seriler
Florent Manaudou
Ö 06.12
100m Kurbağalama - Seriler
Arno Kamminga
Ö 06.12
200m Ferdi Karışık - Seriler
Duncan Scott
Ö 06.12
50m Serbest - Yarı final
Vladimir Morozov
Ö 06.12
200m Ferdi Karışık - Final
Andreas Vazaios
Ö 06.12
100m Kurbağalama - Yarı final
Ilya Shymanovich
Ö 06.12
100m Sırtüstü - Final
Kliment Kolesnikov
Ö 06.12
1500m Serbest - Final
Gregorio Paltrinieri
Ö 06.12
50m Serbest - Final
Vladimir Morozov
Ö 06.12
50m Kelebek - Seriler
Oleg Kostin
Ö 07.12
100m Serbest - Seriler
Vladislav Grinev
Ö 07.12
100m Karışık - Seriler
Andreas Vazaios
Ö 07.12
50m Kelebek - Yarı final
Florent Manaudou
Ö 07.12
100m Kurbağalama - Final
Arno Kamminga
Ö 07.12
100m Serbest - Yarı final
Alessandro Miressi
Ö 07.12
100m Karışık - Yarı final
Kliment Kolesnikov
Ö 07.12
50m Kelebek - Final
Oleg Kostin
Ö 07.12
50m Sırtüstü - Seriler
Kliment Kolesnikov
Ö 08.12
200m Kelebek - Seriler
Aleksandr Kharlanov
Ö 08.12
4 x 50m Karışık Bayrak - Seriler
Almanya
Ö 08.12
50m Sırtüstü - Yarı final
Kliment Kolesnikov
Ö 08.12
100m Serbest - Final
Vladimir Morozov
Ö 08.12
200m Kelebek - Final
Andreas Vazaios
Ö 08.12
100m Karışık - Final
Kliment Kolesnikov
Ö 08.12
50m Sırtüstü - Final
Kliment Kolesnikov
Ö 08.12
4 x 50m Karışık Bayrak - Final
Rusya
Ö 08.12