Kısa Kulvar Avrupa Şampiyonası

Fikstür

Kadınlar
50m Kurbağalama - Seriler
Ida Hulkko
Ö 13.12
400m Ferdi Karışık - Seriler
Katinka Hosszú
Ö 13.12
100m Sırtüstü - Seriler
Katinka Hosszú
Ö 13.12
800m Serbest - Seriler
Sarah Köhler
Ö 13.12
50m Kurbağalama - Yarı final
Ruta Meilutyte
Ö 13.12
400m Ferdi Karışık - Final
Katinka Hosszú
Ö 13.12
100m Sırtüstü - Yarı final
Kira Toussaint
Ö 13.12
50m Kurbağalama - Final
Ruta Meilutyte
Ö 13.12
50m Kelebek - Seriler
Ranomi Kromowidjojo
Ö 14.12
100m Serbest - Seriler
Charlotte Bonnet
Ö 14.12
100m Karışık - Seriler
Katinka Hosszú
Ö 14.12
50m Kelebek - Yarı final
Ranomi Kromowidjojo
Ö 14.12
100m Serbest - Yarı final
Charlotte Bonnet
Ö 14.12
100m Sırtüstü - Final
Katinka Hosszú
Ö 14.12
100m Karışık - Yarı final
Katinka Hosszú
Ö 14.12
800m Serbest - Final
Sarah Köhler
Ö 14.12
50m Kelebek - Final
Ranomi Kromowidjojo
Ö 14.12
100m Kurbağalama - Seriler
Jenna Laukkanen
Ö 15.12
200m Sırtüstü - Seriler
Daryna Zevina
Ö 15.12
200m Kelebek - Seriler
Franziska Hentke
Ö 15.12
4 x 50m Serbest Bayrak - Seriler
Hollanda
Ö 15.12
100m Serbest - Final
Ranomi Kromowidjojo
Ö 15.12
200m Sırtüstü - Final
Katinka Hosszú
Ö 15.12
200m Kelebek - Final
Franziska Hentke
Ö 15.12
100m Kurbağalama - Yarı final
Jenna Laukkanen
Ö 15.12
100m Karışık - Final
Katinka Hosszú
Ö 15.12
4 x 50m Serbest Bayrak - Final
Hollanda
Ö 15.12
50m Sırtüstü - Seriler
Katinka Hosszú
Ö 16.12
200m Serbest - Seriler
Femke Heemskerk
Ö 16.12
100m Kelebek - Seriler
Sarah Sjöström
Ö 16.12
200m Ferdi Karışık - Seriler
Katinka Hosszú
Ö 16.12
50m Sırtüstü - Yarı final
Katinka Hosszú
Ö 16.12
100m Kurbağalama - Final
Ruta Meilutyte
Ö 16.12
200m Ferdi Karışık - Final
Katinka Hosszú
Ö 16.12
200m Serbest - Final
Charlotte Bonnet
Ö 16.12
100m Kelebek - Yarı final
Sarah Sjöström
Ö 16.12
50m Sırtüstü - Final
Katinka Hosszú
Ö 16.12
50m Serbest - Seriler
Sarah Sjöström
Ö 17.12
200m Kurbağalama - Seriler
Vitalina Simonova
Ö 17.12
400m Serbest - Seriler
Sarah Köhler
Ö 17.12
4 x 50m Karışık Bayrak - Seriler
Rusya
Ö 17.12
50m Serbest - Yarı final
Sarah Sjöström
Ö 17.12
200m Kurbağalama - Final
Jessica Vall
Ö 17.12
100m Kelebek - Final
Sarah Sjöström
Ö 17.12
400m Serbest - Final
Boglárka Kapás
Ö 17.12
50m Serbest - Final
Sarah Sjöström
Ö 17.12
4 x 50m Karışık Bayrak - Final
İsveç
Ö 17.12