Kısa Kulvar Avrupa Şampiyonası

Fikstür

Erkekler
100m Kelebek - Seriler
Piero Codia
Ö 13.12
50m Kurbağalama - Seriler
Fabio Scozzoli
Ö 13.12
400m Serbest - Seriler
Péter Bernek
Ö 13.12
200m Sırtüstü - Seriler
Christian Diener
Ö 13.12
4 x 50m Serbest Bayrak - Seriler
İtalya
Ö 13.12
50m Kurbağalama - Yarı final
Kirill Prigoda
Ö 13.12
200m Sırtüstü - Final
Kliment Kolesnikov
Ö 13.12
400m Serbest - Final
Aleksandr Krasnykh
Ö 13.12
100m Kelebek - Yarı final
Matteo Rivolta
Ö 13.12
50m Kurbağalama - Final
Fabio Scozzoli
Ö 13.12
4 x 50m Serbest Bayrak - Final
Rusya
Ö 13.12
200m Serbest - Seriler
Danas Rapšys
Ö 14.12
200m Kurbağalama - Seriler
Kirill Prigoda
Ö 14.12
100m Sırtüstü - Seriler
Kliment Kolesnikov
Ö 14.12
400m Ferdi Karışık - Seriler
Péter Bernek
Ö 14.12
1500m Serbest - Seriler
Mykhailo Romanchuk
Ö 14.12
200m Serbest - Final
Danas Rapšys
Ö 14.12
200m Kurbağalama - Final
Kirill Prigoda
Ö 14.12
400m Ferdi Karışık - Final
Péter Bernek
Ö 14.12
100m Sırtüstü - Yarı final
Kliment Kolesnikov
Ö 14.12
100m Kelebek - Final
Matteo Rivolta
Ö 14.12
50m Serbest - Seriler
Vladimir Morozov
Ö 15.12
100m Kurbağalama - Seriler
Arno Kamminga
Ö 15.12
200m Ferdi Karışık - Seriler
Philip Heintz
Ö 15.12
50m Serbest - Yarı final
Vladimir Morozov
Ö 15.12
100m Kurbağalama - Yarı final
Kirill Prigoda
Ö 15.12
200m Ferdi Karışık - Final
Philip Heintz
Ö 15.12
100m Sırtüstü - Final
Kliment Kolesnikov
Ö 15.12
1500m Serbest - Final
Mykhailo Romanchuk
Ö 15.12
50m Serbest - Final
Vladimir Morozov
Ö 15.12
50m Kelebek - Seriler
Benjamin Proud
Ö 16.12
100m Serbest - Seriler
Luca Dotto
Ö 16.12
100m Karışık - Seriler
Sergey Fesikov
Ö 16.12
50m Kelebek - Yarı final
Benjamin Proud
Ö 16.12
100m Serbest - Yarı final
Luca Dotto
Ö 16.12
100m Karışık - Yarı final
Sergey Fesikov
Ö 16.12
100m Kurbağalama - Final
Adam Peaty
Ö 16.12
50m Kelebek - Final
Aleksandr Popkov
Ö 16.12
50m Sırtüstü - Seriler
Kliment Kolesnikov
Ö 17.12
200m Kelebek - Seriler
László Cseh
Ö 17.12
4 x 50m Karışık Bayrak - Seriler
Beyaz Rusya
Ö 17.12
50m Sırtüstü - Yarı final
Kliment Kolesnikov
Ö 17.12
100m Serbest - Final
Luca Dotto
Ö 17.12
100m Karışık - Final
Marco Orsi
Ö 17.12
200m Kelebek - Final
Aleksandr Kharlanov
Ö 17.12
50m Sırtüstü - Final
Simone Sabbioni
Ö 17.12
4 x 50m Karışık Bayrak - Final
Rusya
Ö 17.12