Kısa Kulvar Avrupa Şampiyonası

Fikstür

Kadınlar
400m Ferdi Karışık - Seriler
Katinka Hosszú
Ö 02.12
50m Kurbağalama - Seriler
Fanny Lecluyse
Ö 02.12
100m Sırtüstü - Seriler
Katinka Hosszú
Ö 02.12
800m Serbest - Seriler
Boglárka Kapás
Ö 02.12
50m Kurbağalama - Yarı final
Fanny Lecluyse
Ö 02.12
400m Ferdi Karışık - Final
Katinka Hosszú
Ö 02.12
100m Sırtüstü - Yarı final
Katinka Hosszú
Ö 02.12
50m Kurbağalama - Final
Jenna Laukkanen
Ö 02.12
50m Kelebek - Seriler
Jeanette Ottesen
Ö 03.12
100m Serbest - Seriler
Ranomi Kromowidjojo
Ö 03.12
100m Karışık - Seriler
Katinka Hosszú
Ö 03.12
50m Kelebek - Yarı final
Sarah Sjöström
Ö 03.12
100m Serbest - Yarı final
Ranomi Kromowidjojo
Ö 03.12
100m Sırtüstü - Final
Katinka Hosszú
Ö 03.12
100m Karışık - Yarı final
Katinka Hosszú
Ö 03.12
800m Serbest - Final
Jazmin Carlin
Ö 03.12
50m Kelebek - Final
Sarah Sjöström
Ö 03.12
100m Kurbağalama - Seriler
Jenna Laukkanen
Ö 04.12
200m Sırtüstü - Seriler
Katinka Hosszú
Ö 04.12
200m Kelebek - Seriler
Franziska Hentke
Ö 04.12
4 x 50m Serbest Bayrak - Seriler
Rusya
Ö 04.12
100m Serbest - Final
Sarah Sjöström
Ö 04.12
200m Sırtüstü - Final
Katinka Hosszú
Ö 04.12
200m Kelebek - Final
Franziska Hentke
Ö 04.12
100m Kurbağalama - Yarı final
Moniek Nijhuis
Ö 04.12
100m Karışık - Final
Katinka Hosszú
Ö 04.12
4 x 50m Serbest Bayrak - Final
İtalya
Ö 04.12
50m Sırtüstü - Seriler
Katinka Hosszú
Ö 05.12
100m Kelebek - Seriler
Jeanette Ottesen
Ö 05.12
200m Ferdi Karışık - Seriler
Katinka Hosszú
Ö 05.12
50m Sırtüstü - Yarı final
Sanja Jovanovic
Ö 05.12
100m Kurbağalama - Final
Jenna Laukkanen
Ö 05.12
200m Ferdi Karışık - Final
Katinka Hosszú
Ö 05.12
200m Serbest - Final
Federica Pellegrini
Ö 05.12
100m Kelebek - Yarı final
Sarah Sjöström
Ö 05.12
50m Sırtüstü - Final
Katinka Hosszú
Ö 05.12
50m Serbest - Seriler
Sarah Sjöström
Ö 06.12
200m Kurbağalama - Seriler
Viktoriya Günes
Ö 06.12
400m Serbest - Seriler
Katinka Hosszú
Ö 06.12
50m Serbest - Yarı final
Ranomi Kromowidjojo
Ö 06.12
200m Kurbağalama - Final
Fanny Lecluyse
Ö 06.12
100m Kelebek - Final
Sarah Sjöström
Ö 06.12
400m Serbest - Final
Jazmin Carlin
Ö 06.12
50m Serbest - Final
Ranomi Kromowidjojo
Ö 06.12
4 x 50m Karışık Bayrak - Final
Hollanda
Ö 06.12