Kısa Kulvar Avrupa Şampiyonası

Fikstür

Erkekler
100m Kelebek - Seriler
Matteo Rivolta
Ö 02.12
50m Kurbağalama - Seriler
Giedrius Titenis
Ö 02.12
400m Serbest - Seriler
Péter Bernek
Ö 02.12
200m Sırtüstü - Seriler
Yakov Toumarkin
Ö 02.12
4 x 50m Serbest Bayrak - Seriler
Rusya
Ö 02.12
50m Kurbağalama - Yarı final
Adam Peaty
Ö 02.12
200m Sırtüstü - Final
Radoslaw Kawecki
Ö 02.12
400m Serbest - Final
Péter Bernek
Ö 02.12
100m Kelebek - Yarı final
Matteo Rivolta
Ö 02.12
50m Kurbağalama - Final
Damir Dugonjic
Ö 02.12
4 x 50m Serbest Bayrak - Final
Rusya
Ö 02.12
200m Serbest - Seriler
Glenn Surgeloose
Ö 03.12
200m Kurbağalama - Seriler
Marco Koch
Ö 03.12
100m Sırtüstü - Seriler
Radoslaw Kawecki
Ö 03.12
1500m Serbest - Seriler
Gregorio Paltrinieri
Ö 03.12
200m Serbest - Final
Paul Biedermann
Ö 03.12
200m Kurbağalama - Final
Marco Koch
Ö 03.12
400m Ferdi Karışık - Final
Dávid Verrasztó
Ö 03.12
100m Sırtüstü - Yarı final
Radoslaw Kawecki
Ö 03.12
100m Kelebek - Final
László Cseh
Ö 03.12
50m Serbest - Seriler
Evgeny Sedov
Ö 04.12
100m Kurbağalama - Seriler
Adam Peaty
Ö 04.12
200m Ferdi Karışık - Seriler
Philip Heintz
Ö 04.12
50m Serbest - Yarı final
Evgeny Sedov
Ö 04.12
100m Kurbağalama - Yarı final
Adam Peaty
Ö 04.12
200m Ferdi Karışık - Final
László Cseh
Ö 04.12
100m Sırtüstü - Final
Radoslaw Kawecki
Ö 04.12
1500m Serbest - Final
Gregorio Paltrinieri
Ö 04.12
50m Serbest - Final
Evgeny Sedov
Ö 04.12
50m Kelebek - Seriler
Matteo Rivolta
Ö 05.12
100m Serbest - Seriler
Mindaugas Sadauskas
Ö 05.12
100m Karışık - Seriler
Sergey Fesikov
Ö 05.12
50m Kelebek - Yarı final
Nikita Konovalov
Ö 05.12
100m Serbest - Yarı final
Marco Orsi
Ö 05.12
100m Karışık - Yarı final
Sergey Fesikov
Ö 05.12
100m Kurbağalama - Final
Marco Koch
Ö 05.12
50m Kelebek - Final
Andriy Govorov
Ö 05.12
50m Sırtüstü - Seriler
Simone Sabbioni
Ö 06.12
4 x 50m Karışık Bayrak - Seriler
Rusya
Ö 06.12
50m Sırtüstü - Yarı final
Simone Sabbioni
Ö 06.12
100m Serbest - Final
Marco Orsi
Ö 06.12
100m Karışık - Final
Sergey Fesikov
Ö 06.12
200m Kelebek - Final
László Cseh
Ö 06.12
50m Sırtüstü - Final
Tomasz Polewka
Ö 06.12
4 x 50m Karışık Bayrak - Final
İtalya
Ö 06.12