Kısa Kulvar Avrupa Şampiyonası

Fikstür

Kadınlar
100m Sırtüstü - Seriler
Mie Nielsen
Ö 12.12
200m Ferdi Karışık - Seriler
Katinka Hosszú
Ö 12.12
200m Kelebek - Seriler
Katinka Hosszú
Ö 12.12
50m Kurbağalama - Seriler
Yuliya Efimova
Ö 12.12
100m Serbest - Seriler
Sarah Sjöström
Ö 12.12
4 x 50m Serbest Bayrak - Seriler
İsveç
Ö 12.12
200m Kelebek - Final
Mireia Belmonte
Ö 12.12
200m Ferdi Karışık - Final
Katinka Hosszú
Ö 12.12
100m Sırtüstü - Yarı final
Mie Nielsen
Ö 12.12
50m Kurbağalama - Final
Yuliya Efimova
Ö 12.12
50m Kurbağalama - Yarı final
Yuliya Efimova
Ö 12.12
100m Serbest - Yarı final
Francesca Halsall
Ö 12.12
4 x 50m Serbest Bayrak - Final
Danimarka
Ö 12.12
800m Serbest - Final
Mireia Belmonte
Ö 13.12
100m Karışık - Seriler
Katinka Hosszú
Ö 13.12
200m Kurbağalama - Seriler
Yuliya Efimova
Ö 13.12
50m Kelebek - Seriler
Sarah Sjöström
Ö 13.12
100m Karışık - Yarı final
Katinka Hosszú
Ö 13.12
100m Sırtüstü - Final
Mie Nielsen
Ö 13.12
200m Kurbağalama - Final
Yuliya Efimova
Ö 13.12
50m Kelebek - Final
Sarah Sjöström
Ö 13.12
100m Serbest - Final
Ranomi Kromowidjojo
Ö 13.12
50m Kelebek - Yarı final
Jeanette Ottesen
Ö 13.12
400m Serbest - Seriler
Mireia Belmonte
Ö 14.12
50m Sırtüstü - Seriler
Mie Nielsen
Ö 14.12
100m Kelebek - Seriler
Katinka Hosszú
Ö 14.12
100m Kurbağalama - Seriler
Yuliya Efimova
Ö 14.12
100m Karışık - Final
Ruta Meilutyte
Ö 14.12
100m Kurbağalama - Yarı final
Yuliya Efimova
Ö 14.12
50m Sırtüstü - Yarı final
Simona Kubová
Ö 14.12
50m Sırtüstü - Final
Simona Kubová
Ö 14.12
100m Kelebek - Yarı final
Sarah Sjöström
Ö 14.12
400m Serbest - Final
Mireia Belmonte
Ö 14.12
200m Sırtüstü - Seriler
Daryna Zevina
Ö 15.12
400m Ferdi Karışık - Seriler
Mireia Belmonte
Ö 15.12
4 x 50m Karışık Bayrak - Seriler
Danimarka
Ö 15.12
50m Serbest - Seriler
Ranomi Kromowidjojo
Ö 15.12
200m Serbest - Seriler
Evelyn Verrasztó
Ö 15.12
4 x 50m Karışık Bayrak - Final
Rusya
Ö 15.12
50m Serbest - Final
Ranomi Kromowidjojo
Ö 15.12
200m Serbest - Final
Federica Pellegrini
Ö 15.12
200m Sırtüstü - Final
Daryna Zevina
Ö 15.12
400m Ferdi Karışık - Final
Mireia Belmonte
Ö 15.12
50m Serbest - Yarı final
Ranomi Kromowidjojo
Ö 15.12
100m Kelebek - Final
Sarah Sjöström
Ö 15.12
100m Kurbağalama - Final
Ruta Meilutyte
Ö 15.12
200m Serbest - Yarı final
Ö 15.12