Kısa Kulvar Avrupa Şampiyonası

Fikstür

Erkekler
400m Serbest - Seriler
Andrea D'Arrigo
Ö 12.12
200m Ferdi Karışık - Seriler
László Cseh
Ö 12.12
4 x 50m Karışık Bayrak - Seriler
İtalya
Ö 12.12
100m Kurbağalama - Seriler
Marco Koch
Ö 12.12
100m Kelebek - Seriler
Evgeny Korotyshkin
Ö 12.12
200m Sırtüstü - Seriler
Péter Bernek
Ö 12.12
50m Serbest - Seriler
Vladimir Morozov
Ö 12.12
50m Serbest - Yarı final
Vladimir Morozov
Ö 12.12
200m Sırtüstü - Final
Radoslaw Kawecki
Ö 12.12
100m Kurbağalama - Yarı final
Dániel Gyurta
Ö 12.12
4 x 50m Karışık Bayrak - Final
Rusya
Ö 12.12
200m Ferdi Karışık - Final
Philip Heintz
Ö 12.12
100m Kelebek - Yarı final
Steffen Deibler
Ö 12.12
400m Serbest - Final
Nikita Lobintsev
Ö 12.12
50m Serbest - Final
Vladimir Morozov
Ö 12.12
50m Sırtüstü - Seriler
Jérémy Stravius
Ö 13.12
100m Serbest - Seriler
Vladimir Morozov
Ö 13.12
400m Ferdi Karışık - Seriler
Dávid Verrasztó
Ö 13.12
50m Sırtüstü - Final
Jérémy Stravius
Ö 13.12
100m Serbest - Yarı final
Marco Orsi
Ö 13.12
50m Sırtüstü - Yarı final
Stefano Pizzamiglio
Ö 13.12
100m Kurbağalama - Final
Dániel Gyurta
Ö 13.12
100m Kelebek - Final
Evgeny Korotyshkin
Ö 13.12
400m Ferdi Karışık - Final
Dávid Verrasztó
Ö 13.12
1500m Serbest - Final
Gergely Gyurta
Ö 14.12
100m Sırtüstü - Seriler
Vitaly Melnikov
Ö 14.12
100m Karışık - Seriler
Vladimir Morozov
Ö 14.12
50m Kurbağalama - Seriler
Demir Atasoy
Ö 14.12
200m Kelebek - Seriler
Michal Poprawa
Ö 14.12
50m Kurbağalama - Yarı final
Damir Dugonjic
Ö 14.12
100m Sırtüstü - Yarı final
Vitaly Melnikov
Ö 14.12
50m Kurbağalama - Final
Damir Dugonjic
Ö 14.12
100m Serbest - Final
Vladimir Morozov
Ö 14.12
200m Kelebek - Final
Velimir Stjepanovic
Ö 14.12
100m Karışık - Yarı final
Stefano Pizzamiglio
Ö 14.12
4 x 50m Serbest Bayrak - Seriler
Belçika
Ö 15.12
50m Kelebek - Seriler
Andriy Govorov
Ö 15.12
200m Kurbağalama - Seriler
Marco Koch
Ö 15.12
200m Serbest - Seriler
Danila Izotov
Ö 15.12
100m Sırtüstü - Final
Jérémy Stravius
Ö 15.12
50m Kelebek - Yarı final
Andriy Govorov
Ö 15.12
100m Karışık - Final
Vladimir Morozov
Ö 15.12
4 x 50m Serbest Bayrak - Final
Rusya
Ö 15.12
200m Kurbağalama - Final
Dániel Gyurta
Ö 15.12
200m Serbest - Final
Danila Izotov
Ö 15.12
50m Kelebek - Final
Andriy Govorov
Ö 15.12