KV Luboteni Ferizaj - Abiant Lycurgus
Abiant Lycurgus
18.10
Omonia - Jedinstvo Bemax Bijelo Polje
Omonia
18.10
Maccabi Tel-Aviv - Shakhtyor Soligorsk
Maccabi Tel-Aviv
18.10
OK Mladost Brcko - ACH Volley Ljubljana
ACH Volley Ljubljana
18.10
ACH Volley Ljubljana - OK Mladost Brcko
ACH Volley Ljubljana
22.10
Shakhtyor Soligorsk - Maccabi Tel-Aviv
Shakhtyor Soligorsk
22.10
Jedinstvo Bemax Bijelo Polje - Omonia
Omonia
22.10
Abiant Lycurgus - KV Luboteni Ferizaj
Abiant Lycurgus
26.10
Shakhtyor Soligorsk - Sir Safety Conad Perugia
Sir Safety Conad Perugia
08.11
Ford Store Levoranta Sastamala - Jihostroj Ceské Budejovice
Ford Store Levoranta Sastamala
08.11
ACH Volley Ljubljana - Lokomotiv Novosibirsk
Lokomotiv Novosibirsk
08.11
Neftohimic Burgas - VfB Friedrichshafen
VfB Friedrichshafen
08.11
Omonia - Jastrzebski Wegiel
Jastrzebski Wegiel
08.11
Abiant Lycurgus - Noliko Maaseik
Noliko Maaseik
08.11
Vojvodina NS Seme - Toulouse
Vojvodina NS Seme
08.11
Posojilnica Aich/Dob - Fenerbahçe Grundig
Fenerbahçe Grundig
08.11
Lokomotiv Novosibirsk - ACH Volley Ljubljana
Lokomotiv Novosibirsk
12.11
Fenerbahçe Grundig - Posojilnica Aich/Dob
Fenerbahçe Grundig
12.11
Noliko Maaseik - Abiant Lycurgus
Noliko Maaseik
12.11
VfB Friedrichshafen - Neftohimic Burgas
VfB Friedrichshafen
12.11
Jastrzebski Wegiel - Omonia
Jastrzebski Wegiel
12.11
Sir Safety Conad Perugia - Shakhtyor Soligorsk
Sir Safety Conad Perugia
12.11
Jihostroj Ceské Budejovice - Ford Store Levoranta Sastamala
Jihostroj Ceské Budejovice
12.11
Jihostroj Ceské Budejovice - Ford Store Levoranta Sastamala
Ford Store Levoranta Sastamala
12.11
Toulouse - Vojvodina NS Seme
Toulouse
12.11
Sir Safety Conad Perugia - Cucine Lube Civitanova
Sir Safety Conad Perugia
06.12
Fenerbahçe Grundig - Knack Roeselare
Knack Roeselare
07.12
Fenerbahçe Grundig - Sir Safety Conad Perugia
20.12
Cucine Lube Civitanova - Knack Roeselare
21.12
Knack Roeselare - Sir Safety Conad Perugia
16.01
Cucine Lube Civitanova - Fenerbahçe Grundig
17.01
Fenerbahçe Grundig - Cucine Lube Civitanova
31.01
Sir Safety Conad Perugia - Knack Roeselare
31.01
Knack Roeselare - Cucine Lube Civitanova
13.02
Sir Safety Conad Perugia - Fenerbahçe Grundig
15.02
Cucine Lube Civitanova - Sir Safety Conad Perugia
28.02
Knack Roeselare - Fenerbahçe Grundig
28.02
Ford Store Levoranta Sastamala - PAOK Thessaloniki
Ford Store Levoranta Sastamala
05.12
VfB Friedrichshafen - Halkbank
VfB Friedrichshafen
07.12
Ford Store Levoranta Sastamala - VfB Friedrichshafen
19.12
Halkbank - PAOK Thessaloniki
21.12
Halkbank - Ford Store Levoranta Sastamala
17.01
PAOK Thessaloniki - VfB Friedrichshafen
18.01
VfB Friedrichshafen - PAOK Thessaloniki
31.01
Ford Store Levoranta Sastamala - Halkbank
01.02
PAOK Thessaloniki - Halkbank
13.02
VfB Friedrichshafen - Ford Store Levoranta Sastamala
14.02
Halkbank - VfB Friedrichshafen
28.02
PAOK Thessaloniki - Ford Store Levoranta Sastamala
28.02
PGE Skra Belchatów - Chaumont
Chaumont
06.12
Lokomotiv Novosibirsk - Dynamo Moskva
Lokomotiv Novosibirsk
07.12
Lokomotiv Novosibirsk - PGE Skra Belchatów
20.12
Chaumont - Dynamo Moskva
20.12
Chaumont - Lokomotiv Novosibirsk
16.01
Dynamo Moskva - PGE Skra Belchatów
17.01
Lokomotiv Novosibirsk - Chaumont
31.01
PGE Skra Belchatów - Dynamo Moskva
31.01
PGE Skra Belchatów - Lokomotiv Novosibirsk
13.02
Dynamo Moskva - Chaumont
14.02
Dynamo Moskva - Lokomotiv Novosibirsk
28.02
Chaumont - PGE Skra Belchatów
28.02
Toulouse - Zenit Kazan
Zenit Kazan
06.12
Jastrzebski Wegiel - Berlin Recycling Volleys
Jastrzebski Wegiel
06.12
Jastrzebski Wegiel - Toulouse
19.12
Zenit Kazan - Berlin Recycling Volleys
21.12
Zenit Kazan - Jastrzebski Wegiel
16.01
Berlin Recycling Volleys - Toulouse
17.01
Toulouse - Berlin Recycling Volleys
30.01
Jastrzebski Wegiel - Zenit Kazan
31.01
Toulouse - Jastrzebski Wegiel
13.02
Berlin Recycling Volleys - Zenit Kazan
14.02
Zenit Kazan - Toulouse
28.02
Berlin Recycling Volleys - Jastrzebski Wegiel
28.02
Noliko Maaseik - Diatec Trentino
Diatec Trentino
05.12
Arkas Spor - ZAKSA Kedzierzyn-Kozle
ZAKSA Kedzierzyn-Kozle
06.12
ZAKSA Kedzierzyn-Kozle - Diatec Trentino
20.12
Noliko Maaseik - Arkas Spor
20.12
ZAKSA Kedzierzyn-Kozle - Noliko Maaseik
17.01
Diatec Trentino - Arkas Spor
18.01
Noliko Maaseik - ZAKSA Kedzierzyn-Kozle
30.01
Arkas Spor - Diatec Trentino
01.02
Arkas Spor - Noliko Maaseik
14.02
Diatec Trentino - ZAKSA Kedzierzyn-Kozle
14.02
Diatec Trentino - Noliko Maaseik
28.02
ZAKSA Kedzierzyn-Kozle - Arkas Spor
28.02