Stroitel Minsk - Tiikerit
Stroitel Minsk
01.11
Selver - Crvena Zvezda Beograd
Selver
02.11
KV Besa - Volley Amriswil
Volley Amriswil
02.11
Omonia - ACH Volley Ljubljana
ACH Volley Ljubljana
02.11
Mladost Ribola - PAOK Thessaloniki
PAOK Thessaloniki
02.11
Abiant Lycurgus - Dobrudja 07
Abiant Lycurgus
02.11
Gentofte Volley - Budvanska Rivijera Budva
Gentofte Volley
02.11
Hapoel Mate-Asher - Hypo Tirol Innsbruck
Hypo Tirol Innsbruck
05.11
Volley Amriswil - KV Besa
Volley Amriswil
06.11
Tiikerit - Stroitel Minsk
Tiikerit
06.11
Budvanska Rivijera Budva - Gentofte Volley
Gentofte Volley
06.11
PAOK Thessaloniki - Mladost Ribola
PAOK Thessaloniki
06.11
ACH Volley Ljubljana - Omonia
ACH Volley Ljubljana
06.11
Crvena Zvezda Beograd - Selver
Crvena Zvezda Beograd
06.11
Dobrudja 07 - Abiant Lycurgus
Dobrudja 07
08.11
Hypo Tirol Innsbruck - Hapoel Mate-Asher
Hypo Tirol Innsbruck
09.11
Tiikerit - Dukla Liberec
Tiikerit
16.11
Crvena Zvezda Beograd - Arkas Spor
Arkas Spor
16.11
PAOK Thessaloniki - PGE Skra Belchatów
PGE Skra Belchatów
16.11
Gentofte Volley - Belogorie Belgorod
Belogorie Belgorod
16.11
ACH Volley Ljubljana - Arago de Sète
ACH Volley Ljubljana
16.11
Volley Amriswil - Sir Safety Conad Perugia
Sir Safety Conad Perugia
16.11
Hypo Tirol Innsbruck - VfB Friedrichshafen
VfB Friedrichshafen
16.11
Abiant Lycurgus - Noliko Maaseik
Noliko Maaseik
16.11
Arkas Spor - Crvena Zvezda Beograd
Arkas Spor
20.11
Noliko Maaseik - Abiant Lycurgus
Noliko Maaseik
20.11
Belogorie Belgorod - Gentofte Volley
Belogorie Belgorod
20.11
Arago de Sète - ACH Volley Ljubljana
Arago de Sète
20.11
VfB Friedrichshafen - Hypo Tirol Innsbruck
VfB Friedrichshafen
20.11
Dukla Liberec - Tiikerit
Dukla Liberec
20.11
Sir Safety Conad Perugia - Volley Amriswil
Sir Safety Conad Perugia
20.11
PGE Skra Belchatów - PAOK Thessaloniki
PGE Skra Belchatów
20.11
ZAKSA Kedzierzyn-Kozle - İstanbul Büyükşehir Belediyesi
ZAKSA Kedzierzyn-Kozle
06.12
Dynamo Moskva - Noliko Maaseik
Dynamo Moskva
07.12
İstanbul Büyükşehir Belediyesi - Dynamo Moskva
Dynamo Moskva
21.12
Noliko Maaseik - ZAKSA Kedzierzyn-Kozle
ZAKSA Kedzierzyn-Kozle
21.12
Dynamo Moskva - ZAKSA Kedzierzyn-Kozle
ZAKSA Kedzierzyn-Kozle
18.01
Noliko Maaseik - İstanbul Büyükşehir Belediyesi
Noliko Maaseik
18.01
ZAKSA Kedzierzyn-Kozle - Dynamo Moskva
ZAKSA Kedzierzyn-Kozle
31.01
İstanbul Büyükşehir Belediyesi - Noliko Maaseik
İstanbul Büyükşehir Belediyesi
01.02
ZAKSA Kedzierzyn-Kozle - Noliko Maaseik
ZAKSA Kedzierzyn-Kozle
14.02
Dynamo Moskva - İstanbul Büyükşehir Belediyesi
Dynamo Moskva
15.02
İstanbul Büyükşehir Belediyesi - ZAKSA Kedzierzyn-Kozle
İstanbul Büyükşehir Belediyesi
01.03
Noliko Maaseik - Dynamo Moskva
Dynamo Moskva
01.03
Berlin Recycling Volleys - Cucine Lube Civitanova
Berlin Recycling Volleys
06.12
Dukla Liberec - Asseco Resovia Rzeszów
Asseco Resovia Rzeszów
08.12
Cucine Lube Civitanova - Dukla Liberec
Cucine Lube Civitanova
20.12
Asseco Resovia Rzeszów - Berlin Recycling Volleys
Asseco Resovia Rzeszów
22.12
Dukla Liberec - Berlin Recycling Volleys
Berlin Recycling Volleys
18.01
Asseco Resovia Rzeszów - Cucine Lube Civitanova
Cucine Lube Civitanova
19.01
Cucine Lube Civitanova - Asseco Resovia Rzeszów
Cucine Lube Civitanova
01.02
Berlin Recycling Volleys - Dukla Liberec
Berlin Recycling Volleys
02.02
Berlin Recycling Volleys - Asseco Resovia Rzeszów
Berlin Recycling Volleys
14.02
Dukla Liberec - Cucine Lube Civitanova
Cucine Lube Civitanova
15.02
Asseco Resovia Rzeszów - Dukla Liberec
Asseco Resovia Rzeszów
01.03
Cucine Lube Civitanova - Berlin Recycling Volleys
Cucine Lube Civitanova
01.03
Paris Volley - VfB Friedrichshafen
VfB Friedrichshafen
06.12
Arkas Spor - Zenit Kazan
Zenit Kazan
07.12
Zenit Kazan - Paris Volley
Zenit Kazan
21.12
VfB Friedrichshafen - Arkas Spor
Arkas Spor
22.12
VfB Friedrichshafen - Zenit Kazan
Zenit Kazan
18.01
Paris Volley - Arkas Spor
Arkas Spor
18.01
Zenit Kazan - VfB Friedrichshafen
Zenit Kazan
31.01
Arkas Spor - Paris Volley
Arkas Spor
01.02
Arkas Spor - VfB Friedrichshafen
Arkas Spor
15.02
Paris Volley - Zenit Kazan
Zenit Kazan
15.02
Zenit Kazan - Arkas Spor
Zenit Kazan
01.03
VfB Friedrichshafen - Paris Volley
Paris Volley
01.03
SCM Craiova - PGE Skra Belchatów
SCM Craiova
06.12
Azimut Modena - ACH Volley Ljubljana
Azimut Modena
06.12
PGE Skra Belchatów - Azimut Modena
Azimut Modena
20.12
ACH Volley Ljubljana - SCM Craiova
ACH Volley Ljubljana
20.12
Azimut Modena - SCM Craiova
Azimut Modena
17.01
ACH Volley Ljubljana - PGE Skra Belchatów
PGE Skra Belchatów
19.01
SCM Craiova - Azimut Modena
Azimut Modena
31.01
PGE Skra Belchatów - ACH Volley Ljubljana
PGE Skra Belchatów
01.02
Azimut Modena - PGE Skra Belchatów
Azimut Modena
14.02
SCM Craiova - ACH Volley Ljubljana
SCM Craiova
15.02
ACH Volley Ljubljana - Azimut Modena
ACH Volley Ljubljana
01.03
PGE Skra Belchatów - SCM Craiova
PGE Skra Belchatów
01.03
Halkbank - Sir Safety Conad Perugia
Sir Safety Conad Perugia
07.12
Knack Roeselare - Belogorie Belgorod
Belogorie Belgorod
08.12
Belogorie Belgorod - Halkbank
Belogorie Belgorod
22.12
Sir Safety Conad Perugia - Knack Roeselare
Sir Safety Conad Perugia
22.12
Halkbank - Knack Roeselare
Knack Roeselare
18.01
Sir Safety Conad Perugia - Belogorie Belgorod
Sir Safety Conad Perugia
18.01
Belogorie Belgorod - Sir Safety Conad Perugia
Sir Safety Conad Perugia
01.02
Knack Roeselare - Halkbank
Knack Roeselare
01.02
Halkbank - Belogorie Belgorod
Halkbank
15.02
Knack Roeselare - Sir Safety Conad Perugia
Knack Roeselare
15.02
Belogorie Belgorod - Knack Roeselare
Belogorie Belgorod
01.03
Sir Safety Conad Perugia - Halkbank
Sir Safety Conad Perugia
01.03
Knack Roeselare - Zenit Kazan
Zenit Kazan
14.03
İstanbul Büyükşehir Belediyesi - Berlin Recycling Volleys
İstanbul Büyükşehir Belediyesi
15.03
Belogorie Belgorod - ZAKSA Kedzierzyn-Kozle
Belogorie Belgorod
15.03
PGE Skra Belchatów - Cucine Lube Civitanova
Cucine Lube Civitanova
15.03
Asseco Resovia Rzeszów - Azimut Modena
Azimut Modena
15.03
Arkas Spor - Dynamo Moskva
Dynamo Moskva
16.03
Dynamo Moskva - Arkas Spor
Dynamo Moskva
21.03
Berlin Recycling Volleys - İstanbul Büyükşehir Belediyesi
Berlin Recycling Volleys
21.03
Zenit Kazan - Knack Roeselare
Zenit Kazan
22.03
ZAKSA Kedzierzyn-Kozle - Belogorie Belgorod
Belogorie Belgorod
22.03
Cucine Lube Civitanova - PGE Skra Belchatów
PGE Skra Belchatów
22.03
Azimut Modena - Asseco Resovia Rzeszów
Azimut Modena
23.03
Zenit Kazan - Belogorie Belgorod
04.04
Azimut Modena - Cucine Lube Civitanova
04.04
Berlin Recycling Volleys - Dynamo Moskva
04.04
Belogorie Belgorod - Zenit Kazan
11.04
Dynamo Moskva - Berlin Recycling Volleys
11.04
Cucine Lube Civitanova - Azimut Modena
11.04
*unknown* - *unknown*
29.04
*unknown* - *unknown*
29.04
*unknown* - *unknown*
30.04
*unknown* - *unknown*
30.04