Copra Ardelia Piacenza 
21:30 
Tomis Constanta 
Energy Investments Lugano 
19:00 
Knack Randstad Roeselare 
Knack Randstad Roeselare 
21:30 
Copra Ardelia Piacenza 
Tomis Constanta 
18:00 
Energy Investments Lugano 
Copra Ardelia Piacenza 
21:30 
Energy Investments Lugano 
Tomis Constanta 
18:00 
Knack Randstad Roeselare 
Knack Randstad Roeselare 
21:30 
Tomis Constanta 
Energy Investments Lugano 
20:00 
Copra Ardelia Piacenza 
Energy Investments Lugano 
21:00 
Tomis Constanta 
Copra Ardelia Piacenza 
21:30 
Knack Randstad Roeselare 
Knack Randstad Roeselare 
21:30 
Energy Investments Lugano 
Tomis Constanta 
18:00 
Copra Ardelia Piacenza 
CAI Teruel 
21:30 
Jastrzebski Wegiel 
Marek Union-Ivkoni Dupnitsa 
19:00 
Lokomotiv Novosibirsk 
Lokomotiv Novosibirsk 
15:00 
CAI Teruel 
Jastrzebski Wegiel 
19:00 
Marek Union-Ivkoni Dupnitsa 
CAI Teruel 
21:15 
Marek Union-Ivkoni Dupnitsa 
Jastrzebski Wegiel 
19:00 
Lokomotiv Novosibirsk 
Lokomotiv Novosibirsk 
15:00 
Jastrzebski Wegiel 
Marek Union-Ivkoni Dupnitsa 
19:00 
CAI Teruel 
Marek Union-Ivkoni Dupnitsa 
19:00 
Jastrzebski Wegiel 
CAI Teruel 
21:15 
Lokomotiv Novosibirsk 
Lokomotiv Novosibirsk 
15:00 
Marek Union-Ivkoni Dupnitsa 
Jastrzebski Wegiel 
18:30 
CAI Teruel 
Asseco Resovia Rzeszów 
19:00 
Budvanska Rivijera Budva 
Berlin Recycling Volleys 
20:30 
ACH Volley Ljubljana 
ACH Volley Ljubljana 
21:00 
Asseco Resovia Rzeszów 
Budvanska Rivijera Budva 
19:00 
Berlin Recycling Volleys 
Asseco Resovia Rzeszów 
19:00 
Berlin Recycling Volleys 
Budvanska Rivijera Budva 
19:00 
ACH Volley Ljubljana 
ACH Volley Ljubljana 
21:00 
Budvanska Rivijera Budva 
Berlin Recycling Volleys 
20:30 
Asseco Resovia Rzeszów 
Berlin Recycling Volleys 
20:30 
Budvanska Rivijera Budva 
Asseco Resovia Rzeszów 
19:00 
ACH Volley Ljubljana 
ACH Volley Ljubljana 
20:00 
Berlin Recycling Volleys 
Budvanska Rivijera Budva 
19:00 
Asseco Resovia Rzeszów 
Zenit Kazan 
18:00 
VfB Friedrichshafen 
Posojilnica Aich/Dob 
21:25 
Olympiacos 
Olympiacos 
18:00 
Zenit Kazan 
VfB Friedrichshafen 
21:00 
Posojilnica Aich/Dob 
Zenit Kazan 
18:00 
Posojilnica Aich/Dob 
VfB Friedrichshafen 
21:00 
Olympiacos 
Olympiacos 
18:00 
VfB Friedrichshafen 
Posojilnica Aich/Dob 
21:25 
Zenit Kazan 
Posojilnica Aich/Dob 
21:25 
VfB Friedrichshafen 
Zenit Kazan 
18:00 
Olympiacos 
Olympiacos 
18:00 
Posojilnica Aich/Dob 
VfB Friedrichshafen 
21:00 
Zenit Kazan 
Fenerbahçe 
19:00 
Cucine Lube Banca Marche Treia 
Paris Volley 
21:30 
Belogorie Belgorod 
Belogorie Belgorod 
18:00 
Fenerbahçe 
Cucine Lube Banca Marche Treia 
21:30 
Paris Volley 
Fenerbahçe 
19:00 
Paris Volley 
Cucine Lube Banca Marche Treia 
21:30 
Belogorie Belgorod 
Belogorie Belgorod 
18:00 
Cucine Lube Banca Marche Treia 
Paris Volley 
21:30 
Fenerbahçe 
Paris Volley 
21:30 
Cucine Lube Banca Marche Treia 
Fenerbahçe 
19:00 
Belogorie Belgorod 
Belogorie Belgorod 
18:00 
Paris Volley 
Cucine Lube Banca Marche Treia 
21:30 
Fenerbahçe 
Precura Antwerp 
21:30 
Hypo Tirol Innsbruck 
Jihostroj Ceské Budejovice 
19:30 
Skra Belchatów 
Skra Belchatów 
19:00 
Precura Antwerp 
Hypo Tirol Innsbruck 
21:25 
Jihostroj Ceské Budejovice 
Precura Antwerp 
21:30 
Jihostroj Ceské Budejovice 
Hypo Tirol Innsbruck 
21:25 
Skra Belchatów 
Skra Belchatów 
19:00 
Hypo Tirol Innsbruck 
Jihostroj Ceské Budejovice 
19:00 
Precura Antwerp 
Jihostroj Ceské Budejovice 
19:00 
Hypo Tirol Innsbruck 
Precura Antwerp 
21:30 
Skra Belchatów 
Skra Belchatów 
21:00 
Jihostroj Ceské Budejovice 
Hypo Tirol Innsbruck 
21:25 
Precura Antwerp 
Noliko Maaseik 
21:30 
Tours VB 
Sir Safety Perugia 
21:30 
Halkbank 
Halkbank 
19:00 
Noliko Maaseik 
Tours VB 
21:30 
Sir Safety Perugia 
Noliko Maaseik 
21:30 
Sir Safety Perugia 
Tours VB 
21:30 
Halkbank 
Halkbank 
19:00 
Tours VB 
Sir Safety Perugia 
21:30 
Noliko Maaseik 
Sir Safety Perugia 
21:30 
Tours VB 
Noliko Maaseik 
21:30 
Halkbank 
Halkbank 
19:00 
Sir Safety Perugia 
Tours VB 
21:30 
Noliko Maaseik 
 

Manşetler  

  
  • Öne çıkanlar
  • Yeni
  • Popüler
  • Videolar
Ev sahibi Lokomotiv Novosibirsk'in şampiyon olduğu CEV Erkekler Şampiyonlar Ligi Dörtlü Final organizasyonunu Tunç İsmail Ayerdem yazdı.
Eurosport tarafından • Önceki gün
Arkas Spor, geçen sezon dörtlü finalde karşılaştığı Polonya temsilcisi PGE Skra ile eşleşti.
Eurosport tarafından • Önceki gün
Voleybolda Erkekler Avrupa Kupası üçüncü tur rövanş maçında Halkbank, Rusya temsilcisi Iskra Odintsova'yı deplasmanda 3-0 yenerek adını çeyrek finale yazdırdı.
Eurosport tarafından • Önceki gün
Fenerbahçe Grundig, CEV Şampiyonlar Ligi E Grubu beşinci maçında Dinamo Moskova’ya 3-1 mağlup oldu.
Eurosport tarafından • Önceki gün
Fenerbahçe Kulübü, kadın voleybol takımının Avrupa Şampiyonlar Ligi'ne alınmamasıyla ilgili bir açıklama yaptı.
Eurosport tarafından • Önceki gün
2012-13 sezonunda Fenerbahçe'nin Şampiyonlar Ligi için wildcard isteğini olumsuz değerlendiren CEV'de Thorsten Endre açıklamalarda bulundu.
Eurosport tarafından • Önceki gün
CEV, Kadınlar Şampiyonlar Ligi’nde wildcard’ı Galatasaray’ın kullanmasına karar verdi.
Eurosport tarafından • Önceki gün
Erol Ünal Karabıyık, Fenerbahçe’nin CEV’e saygısızlık yaptığı için Şampiyonlar Ligi’ne alınmadığını söyledi.
Eurosport tarafından • Önceki gün
Eurosport.com Türkiye eski Genel Yayın Yönetmeni Dağhan Irak, çok tartışılan wildcard sistemini yazdı.
Eurosport tarafından • Önceki gün
Fenerbahçe Universal'i kupa serüveninde hiç yalnız bırakmayan Eurosport spikerlerinden Emre Yazıcıol, Eda Erdem ile konuştu.
Eurosport tarafından • Önceki gün