Galatasaray Daikin - Ziraat Bankası
Ziraat Bankası
19.10
Maliye Milli Piyango - Inegöl Belediyesi
Maliye Milli Piyango
19.10
Çankaya Bld. Ankara - İstanbul Büyükşehir Belediyesi
İstanbul Büyükşehir Belediyesi
19.10
Arkas Spor - Torul Gençlik
Arkas Spor
19.10
Halkbank - Konak
Halkbank
19.10
Tokat Belediye Plevnespor - Fenerbahçe
Fenerbahçe Grundig
23.10
Torul Gençlik - Galatasaray Daikin
Galatasaray FXTCR
26.10
Ziraat Bankası - Maliye Milli Piyango
Ziraat Bankası
26.10
Inegöl Belediyesi - Tokat Belediye Plevnespor
Inegöl Belediyesi
26.10
Konak - Arkas Spor
Arkas Spor
26.10
İstanbul Büyükşehir Belediyesi - Halkbank
Halkbank
26.10
Fenerbahçe - Çankaya Bld. Ankara
Fenerbahçe Grundig
29.10
Konak - İstanbul Büyükşehir Belediyesi
İstanbul Büyükşehir Belediyesi
02.11
Maliye Milli Piyango - Torul Gençlik
Maliye Milli Piyango
02.11
Tokat Belediye Plevnespor - Ziraat Bankası
Ziraat Bankası
02.11
Arkas Spor - Galatasaray Daikin
Arkas Spor
02.11
Çankaya Bld. Ankara - Inegöl Belediyesi
Inegöl Belediyesi
02.11
Halkbank - Fenerbahçe
Fenerbahçe Grundig
02.11
Fenerbahçe - Konak
Fenerbahçe Grundig
09.11
Torul Gençlik - Tokat Belediye Plevnespor
Torul Gençlik
09.11
Ziraat Bankası - Çankaya Bld. Ankara
Ziraat Bankası
09.11
Galatasaray Daikin - Maliye Milli Piyango
Galatasaray FXTCR
09.11
Inegöl Belediyesi - Halkbank
Halkbank
09.11
İstanbul Büyükşehir Belediyesi - Arkas Spor
İstanbul Büyükşehir Belediyesi
09.11
Arkas Spor - Maliye Milli Piyango
Arkas Spor
12.11
Çankaya Bld. Ankara - Torul Gençlik
Torul Gençlik
12.11
Konak - Inegöl Belediyesi
Konak
12.11
Halkbank - Ziraat Bankası
Halkbank
12.11
Tokat Belediye Plevnespor - Galatasaray Daikin
Galatasaray FXTCR
12.11
İstanbul Büyükşehir Belediyesi - Fenerbahçe
Fenerbahçe Grundig
12.11
Torul Gençlik - Halkbank
Halkbank
16.11
Maliye Milli Piyango - Tokat Belediye Plevnespor
Maliye Milli Piyango
16.11
Galatasaray Daikin - Çankaya Bld. Ankara
Galatasaray FXTCR
16.11
Inegöl Belediyesi - İstanbul Büyükşehir Belediyesi
İstanbul Büyükşehir Belediyesi
16.11
Ziraat Bankası - Konak
Konak
16.11
Fenerbahçe - Arkas Spor
Fenerbahçe Grundig
16.11
Çankaya Bld. Ankara - Maliye Milli Piyango
Maliye Milli Piyango
23.11
Konak - Torul Gençlik
Konak
23.11
Halkbank - Galatasaray Daikin
Halkbank
23.11
Arkas Spor - Tokat Belediye Plevnespor
Arkas Spor
23.11
İstanbul Büyükşehir Belediyesi - Ziraat Bankası
İstanbul Büyükşehir Belediyesi
23.11
Fenerbahçe - Inegöl Belediyesi
Fenerbahçe Grundig
23.11
Maliye Milli Piyango - Halkbank
Halkbank
26.11
Galatasaray Daikin - Konak
Galatasaray FXTCR
26.11
Tokat Belediye Plevnespor - Çankaya Bld. Ankara
Tokat Belediye Plevnespor
26.11
Inegöl Belediyesi - Arkas Spor
Arkas Spor
26.11
Torul Gençlik - İstanbul Büyükşehir Belediyesi
Torul Gençlik
03.12
Ziraat Bankası - Fenerbahçe
Fenerbahçe Grundig
04.12
Fenerbahçe - Torul Gençlik
Fenerbahçe Grundig
30.11
Arkas Spor - Çankaya Bld. Ankara
Arkas Spor
30.11
Halkbank - Tokat Belediye Plevnespor
Halkbank
30.11
İstanbul Büyükşehir Belediyesi - Galatasaray Daikin
İstanbul Büyükşehir Belediyesi
30.11
Konak - Maliye Milli Piyango
Maliye Milli Piyango
30.11
Inegöl Belediyesi - Ziraat Bankası
Ziraat Bankası
30.11
Torul Gençlik - Inegöl Belediyesi
Torul Gençlik
07.12
Ziraat Bankası - Arkas Spor
Arkas Spor
07.12
Tokat Belediye Plevnespor - Konak
Tokat Belediye Plevnespor
07.12
Maliye Milli Piyango - İstanbul Büyükşehir Belediyesi
İstanbul Büyükşehir Belediyesi
07.12
Galatasaray Daikin - Fenerbahçe
Fenerbahçe Grundig
07.12
Çankaya Bld. Ankara - Halkbank
Halkbank
08.12
Ziraat Bankası - Torul Gençlik
Ziraat Bankası
14.12
Konak - Çankaya Bld. Ankara
Konak
14.12
Fenerbahçe - Maliye Milli Piyango
Fenerbahçe Grundig
14.12
İstanbul Büyükşehir Belediyesi - Tokat Belediye Plevnespor
İstanbul Büyükşehir Belediyesi
14.12
Arkas Spor - Halkbank
Halkbank
14.12
Inegöl Belediyesi - Galatasaray Daikin
Galatasaray FXTCR
14.12
Torul Gençlik - Arkas Spor
Arkas Spor
12.01
Ziraat Bankası - Galatasaray Daikin
Galatasaray FXTCR
12.01
Fenerbahçe - Tokat Belediye Plevnespor
Fenerbahçe Grundig
12.01
Inegöl Belediyesi - Maliye Milli Piyango
Maliye Milli Piyango
12.01
İstanbul Büyükşehir Belediyesi - Çankaya Bld. Ankara
İstanbul Büyükşehir Belediyesi
12.01
Konak - Halkbank
Halkbank
12.01
Çankaya Bld. Ankara - Fenerbahçe
Fenerbahçe Grundig
18.01
Halkbank - İstanbul Büyükşehir Belediyesi
İstanbul Büyükşehir Belediyesi
18.01
Galatasaray Daikin - Torul Gençlik
Galatasaray FXTCR
19.01
Tokat Belediye Plevnespor - Inegöl Belediyesi
Tokat Belediye Plevnespor
19.01
Arkas Spor - Konak
Arkas Spor
19.01
Maliye Milli Piyango - Ziraat Bankası
Maliye Milli Piyango
19.01
Torul Gençlik - Maliye Milli Piyango
Torul Gençlik
26.01
Fenerbahçe - Halkbank
Halkbank
26.01
Ziraat Bankası - Tokat Belediye Plevnespor
Ziraat Bankası
26.01
Inegöl Belediyesi - Çankaya Bld. Ankara
Inegöl Belediyesi
26.01
İstanbul Büyükşehir Belediyesi - Konak
İstanbul Büyükşehir Belediyesi
26.01
Galatasaray Daikin - Arkas Spor
Arkas Spor
26.01
Konak - Fenerbahçe
Fenerbahçe Grundig
02.02
Halkbank - Inegöl Belediyesi
Halkbank
02.02
Arkas Spor - İstanbul Büyükşehir Belediyesi
İstanbul Büyükşehir Belediyesi
02.02
Tokat Belediye Plevnespor - Torul Gençlik
Tokat Belediye Plevnespor
02.02
Maliye Milli Piyango - Galatasaray Daikin
Maliye Milli Piyango
02.02
Çankaya Bld. Ankara - Ziraat Bankası
Ziraat Bankası
05.02
Maliye Milli Piyango - Arkas Spor
Arkas Spor
09.02
Torul Gençlik - Çankaya Bld. Ankara
Torul Gençlik
09.02
Galatasaray Daikin - Tokat Belediye Plevnespor
Galatasaray FXTCR
09.02
Ziraat Bankası - Halkbank
Halkbank
09.02
Inegöl Belediyesi - Konak
Inegöl Belediyesi
09.02
Fenerbahçe - İstanbul Büyükşehir Belediyesi
Fenerbahçe Grundig
09.02
Konak - Ziraat Bankası
Konak
16.02
Halkbank - Torul Gençlik
Halkbank
16.02
Tokat Belediye Plevnespor - Maliye Milli Piyango
Maliye Milli Piyango
16.02
Çankaya Bld. Ankara - Galatasaray Daikin
Galatasaray FXTCR
16.02
Arkas Spor - Fenerbahçe
Fenerbahçe Grundig
16.02
İstanbul Büyükşehir Belediyesi - Inegöl Belediyesi
İstanbul Büyükşehir Belediyesi
16.02
Torul Gençlik - Konak
Konak
23.02
Ziraat Bankası - İstanbul Büyükşehir Belediyesi
İstanbul Büyükşehir Belediyesi
23.02
Tokat Belediye Plevnespor - Arkas Spor
Arkas Spor
23.02
Maliye Milli Piyango - Çankaya Bld. Ankara
Maliye Milli Piyango
23.02
Inegöl Belediyesi - Fenerbahçe
Fenerbahçe Grundig
23.02
Galatasaray Daikin - Halkbank
Galatasaray FXTCR
23.02
Arkas Spor - Inegöl Belediyesi
Arkas Spor
02.03
Konak - Galatasaray Daikin
Galatasaray FXTCR
02.03
Çankaya Bld. Ankara - Tokat Belediye Plevnespor
Çankaya Bld. Ankara
02.03
Halkbank - Maliye Milli Piyango
Halkbank
02.03
Fenerbahçe - Ziraat Bankası
Fenerbahçe Grundig
05.03
İstanbul Büyükşehir Belediyesi - Torul Gençlik
İstanbul Büyükşehir Belediyesi
05.03
Maliye Milli Piyango - Konak
Maliye Milli Piyango
09.03
Torul Gençlik - Fenerbahçe
Torul Gençlik
09.03
Çankaya Bld. Ankara - Arkas Spor
Arkas Spor
09.03
Tokat Belediye Plevnespor - Halkbank
Halkbank
09.03
Ziraat Bankası - Inegöl Belediyesi
Ziraat Bankası
09.03
Galatasaray Daikin - İstanbul Büyükşehir Belediyesi
İstanbul Büyükşehir Belediyesi
09.03
Konak - Tokat Belediye Plevnespor
Konak
12.03
Inegöl Belediyesi - Torul Gençlik
Inegöl Belediyesi
12.03
İstanbul Büyükşehir Belediyesi - Maliye Milli Piyango
İstanbul Büyükşehir Belediyesi
12.03
Arkas Spor - Ziraat Bankası
Arkas Spor
12.03
Halkbank - Çankaya Bld. Ankara
Halkbank
12.03
Fenerbahçe - Galatasaray Daikin
Fenerbahçe Grundig
12.03
Çankaya Bld. Ankara - Konak
Konak
16.03
Torul Gençlik - Ziraat Bankası
Torul Gençlik
16.03
Galatasaray Daikin - Inegöl Belediyesi
Galatasaray FXTCR
16.03
Tokat Belediye Plevnespor - İstanbul Büyükşehir Belediyesi
Tokat Belediye Plevnespor
16.03
Maliye Milli Piyango - Fenerbahçe
Fenerbahçe Grundig
16.03
Halkbank - Arkas Spor
Halkbank
16.03
Maliye Milli Piyango - İstanbul Büyükşehir Belediyesi
İstanbul Büyükşehir Belediyesi
01.04
Galatasaray FXTCR - Arkas Spor
Arkas Spor
01.04
Torul Gençlik - Fenerbahçe Grundig
Fenerbahçe Grundig
02.04
Ziraat Bankası - Halkbank
Halkbank
02.04
İstanbul Büyükşehir Belediyesi - Maliye Milli Piyango
Maliye Milli Piyango
04.04
Arkas Spor - Galatasaray FXTCR
Arkas Spor
04.04
Fenerbahçe Grundig - Torul Gençlik
Fenerbahçe Grundig
05.04
İstanbul Büyükşehir Belediyesi - Maliye Milli Piyango
İstanbul Büyükşehir Belediyesi
05.04
Halkbank - Ziraat Bankası
Halkbank
05.04
İstanbul Büyükşehir Belediyesi - Halkbank
Halkbank
08.04
Arkas Spor - Fenerbahçe Grundig
Fenerbahçe Grundig
08.04
Fenerbahçe Grundig - Arkas Spor
Fenerbahçe Grundig
17.04
Halkbank - İstanbul Büyükşehir Belediyesi
Halkbank
17.04
Fenerbahçe Grundig - Halkbank
Fenerbahçe Grundig
21.04
Halkbank - Fenerbahçe Grundig
Halkbank
24.04
Halkbank - Fenerbahçe Grundig
Halkbank
26.04
Fenerbahçe Grundig - Halkbank
Halkbank
29.04
-
01.05