Maç Sonuçları - UEFA Avrupa Ligi

Shirak Gyumri 
 
 1
 
Tamamlandı
Shakhtyor IK 
 

Kairat Almaty 
 
 1
 
Tamamlandı
Kukësi 
 

Pyunik Yerevan 
 
 1
 
Tamamlandı
Astana 
 

FC Veris 
 
 0
 
Tamamlandı
Litex Lovech 
 

FK Qabala 
 
 0
 
Tamamlandı
Siroki Brijeg 
 

Santos Tartu 
 
 0
 
Tamamlandı
Tromsø IL 
 

Banga Gargzdai 
 
 0
 
Tamamlandı
Sligo Rovers 
 

MyPa 
 
 1
 
Tamamlandı
ÍF 
 

Kalev Sillamäe 
 
 2
 
Tamamlandı
FC Honka 
 

Celik 
 
 0
 
Tamamlandı
FC Koper 
 

FK Turnovo 
 
 0
 
Tamamlandı
Chikhura Sachkere 
 

UE Santa Coloma 
 
 0
 
Tamamlandı
Metalurg Üsküp 
 

VPS 
 
 2
 
Tamamlandı
IF Brommapojkarna 
 

Botev Plovdiv 
 
 4
 
Tamamlandı
Libertas 
 

Sioni Bolnisi 
 
 2
 
Tamamlandı
Flamurtari 
 

FC Tiraspol 
 
 2
 
Tamamlandı
İnter Bakü 
 

FC Vaduz 
 
 3
 
Tamamlandı
College Europa FC 
 

Rosenborg BK 
 
 4
 
Tamamlandı
FK Jelgava 
 

IFK Göteborg 
 
 0
 
Tamamlandı
CS Fola Esch 
 

FC Differdange 03 
 
 1
 
Tamamlandı
Atlantas Klaipeda 
 

Airbus UK 
 
 1
 
Tamamlandı
FK Haugesund 
 

Hibernians 
 
 2
 
Tamamlandı
Spartak Trnava 
 

RNK Split 
 
 2
 
Tamamlandı
MIKA Ashtarak 
 

Rudar Velenje 
 
 1
 
Tamamlandı
Laçi 
 

B36 Tórshavn 
 
 1
 
Tamamlandı
Linfield 
 

Víkingur 
 
 2
 
Tamamlandı
Daugava Daugavpils 
 

Cukaricki 
 
 4
 
Tamamlandı
UE Sant Julià 
 

Diósgyöri VTK 
 
 2
 
Tamamlandı
Birkirkara 
 

Folgore/Falciano 
 
 1
 
Tamamlandı
Budocnost Podgorica 
 

Derry City 
 
 4
 
Tamamlandı
Aberystwyth Town 
 

Aberdeen 
 
 5
 
Tamamlandı
FK Daugava Riga 
 

Crusaders 
 
 3
 
Tamamlandı
Ekranas Panevezys 
 

Fram 
 
 0
 
Tamamlandı
Kalju Nõmme 
 

Stjarnan 
 
 4
 
Tamamlandı
Bangor City 
 

FH 
 
 3
 
Tamamlandı
Glenavon 
 

Zeljeznicar Saraybosna 
 
 0
 
Tamamlandı
Lovcen 
 

Shakhtyor IK 
 
 4
 
Tamamlandı
Shirak Gyumri 
 

Astana 
 
 2
 
Tamamlandı
Pyunik Yerevan 
 

MIKA Ashtarak 
 
 1
 
Tamamlandı
RNK Split 
 

Laçi 
 
 1
 
( 3 - 2 )
Tamamlandı
Rudar Velenje 
 

Daugava Daugavpils 
 
 1
 
Tamamlandı
Víkingur 
 

Lovcen 
 
 0
 
Tamamlandı
Zeljeznicar Saraybosna 
 

Budocnost Podgorica 
 
 3
 
Tamamlandı
Folgore/Falciano 
 

Ekranas Panevezys 
 
 1
 
Tamamlandı
Crusaders 
 

FC Honka 
 
 3
 
Tamamlandı
Kalev Sillamäe 
 

UE Sant Julià 
 
 0
 
Tamamlandı
Cukaricki 
 

FK Haugesund 
 
 2
 
Tamamlandı
Airbus UK 
 

İnter Bakü 
 
 3
 
Tamamlandı
FC Tiraspol 
 

Chikhura Sachkere 
 
 3
 
Tamamlandı
FK Turnovo 
 

Atlantas Klaipeda 
 
 3
 
Tamamlandı
FC Differdange 03 
 

Kalju Nõmme 
 
 2
 
Tamamlandı
Fram 
 

FK Jelgava 
 
 0
 
Tamamlandı
Rosenborg BK 
 

FK Daugava Riga 
 
 0
 
Tamamlandı
Aberdeen 
 

Flamurtari 
 
 1
 
Tamamlandı
Sioni Bolnisi 
 

Zimbru Chisinau 
 
 2
 
Tamamlandı
Shkendija 79 
 

IF Brommapojkarna 
 
 2
 
Tamamlandı
VPS 
 

Tromsø IL 
 
 6
 
Tamamlandı
Santos Tartu 
 

CS Fola Esch 
 
 0
 
Tamamlandı
IFK Göteborg 
 

Spartak Trnava 
 
 5
 
Tamamlandı
Hibernians 
 

Birkirkara 
 
 1
 
Tamamlandı
Diósgyöri VTK 
 

Kukësi 
 
 0
 
Tamamlandı
Kairat Almaty 
 

Aberystwyth Town 
 
 0
 
Tamamlandı
Derry City 
 

Bangor City 
 
 0
 
Tamamlandı
Stjarnan 
 

College Europa FC 
 
 0
 
Tamamlandı
FC Vaduz 
 

ÍF 
 
 0
 
Tamamlandı
MyPa 
 

Sligo Rovers 
 
 4
 
Tamamlandı
Banga Gargzdai 
 

FC Koper 
 
 4
 
Tamamlandı
Celik 
 

Siroki Brijeg 
 
 3
 
Tamamlandı
FK Qabala 
 

Libertas 
 
 0
 
Tamamlandı
Botev Plovdiv 
 

Ferencváros 
 
 2
 
Tamamlandı
Sliema Wanderers 
 

Metalurg Üsküp 
 
 2
 
Tamamlandı
UE Santa Coloma 
 

Dundalk 
 
 3
 
Tamamlandı
Jeunesse Esch 
 

Glenavon 
 
 2
 
Tamamlandı
FH 
 

Astana 
 
 3
 
Tamamlandı
Hapoel Tel Aviv 
 

Kairat Almaty 
 
 1
 
Tamamlandı
Esbjerg fB 
 

Neftchi Baku 
 
 1
 
Tamamlandı
FC Koper 
 

Laçi 
 
 0
 
Tamamlandı
Zarja Lugansk 
 

MFK Košice 
 
 0
 
Tamamlandı
Slovan Liberec 
 

Dinamo Minsk 
 
 3
 
Tamamlandı
MyPa 
 

Budocnost Podgorica 
 
 0
 
Tamamlandı
Omonia Nicosia 
 

AS Trencín 
 
 4
 
Tamamlandı
Vojvodina Novi Sad 
 

Kalju Nõmme 
 
 1
 
Tamamlandı
Lech Poznan 
 

Atlantas Klaipeda 
 
 0
 
Tamamlandı
Shakhtyor IK 
 

IF Elfsborg 
 
 0
 
Tamamlandı
İnter Bakü 
 

Ruch Chorzów 
 
 3
 
Tamamlandı
FC Vaduz 
 

FC Zestafoni 
 
 0
 
Tamamlandı
Spartak Trnava 
 

RoPS 
 
 1
 
Tamamlandı
Asteras Tripolis 
 

Petrolul Ploiesti 
 
 2
 
Tamamlandı
Flamurtari 
 

Botev Plovdiv 
 
 2
 
Tamamlandı
SKN St. Pölten 
 

Neman Grodno 
 
 1
 
Tamamlandı
FH 
 

FK Mlada Boleslav 
 
 2
 
Tamamlandı
Siroki Brijeg 
 

Rosenborg BK 
 
 1
 
Tamamlandı
Sligo Rovers 
 

IF Brommapojkarna 
 
 4
 
Tamamlandı
Crusaders 
 

CFR 1907 Cluj 
 
 0
 
Tamamlandı
Jagodina 
 

FC Luzern 
 
 1
 
Tamamlandı
St. Johnstone 
 

CSKA Sofya 
 
 1
 
Tamamlandı
Zimbru Chisinau 
 

Litex Lovech 
 
 0
 
Tamamlandı
Diósgyöri VTK 
 

Györi ETO FC 
 
 0
 
Tamamlandı
IFK Göteborg 
 

Víkingur 
 
 0
 
Tamamlandı
Tromsø IL 
 

Zulte Waregem 
 
 2
 
Tamamlandı
Zawisza Bydgoszcz 
 

Molde FK 
 
 4
 
Tamamlandı
ND Gorica 
 

Metalurg Üsküp 
 
 0
 
Tamamlandı
Zeljeznicar Saraybosna 
 

RNK Split 
 
 2
 
Tamamlandı
Hapoel Beer Sheva 
 

Bursaspor 
 
 0
 
Tamamlandı
Chikhura Sachkere 
 

NK Rijeka 
 
 1
 
Tamamlandı
Ferencváros 
 

Kalev Sillamäe 
 
 0
 
Tamamlandı
FK Krasnodar 
 

Motherwell 
 
 2
 
Tamamlandı
Stjarnan 
 

Aberdeen 
 
 0
 
Tamamlandı
FC Groningen 
 

Linfield 
 
 1
 
Tamamlandı
AIK 
 

Derry City 
 
 0
 
Tamamlandı
Shakhter Soligorsk 
 

Dundalk 
 
 0
 
Tamamlandı
Hajduk Split 
 

FK Sarajevo 
 
 0
 
Tamamlandı
FK Haugesund 
 

Cukaricki 
 
 0
 
Tamamlandı
SV Grödig 
 

Shakhtyor IK 
 
15:30
24.07, Per
Atlantas Klaipeda 
 

Hapoel Beer Sheva 
 
16:30
24.07, Per
RNK Split 
 

MyPa 
 
18:30
24.07, Per
Dinamo Minsk 
 

Omonia Nicosia 
 
19:00
24.07, Per
Budocnost Podgorica 
 

FK Haugesund 
 
19:00
24.07, Per
FK Sarajevo 
 

İnter Bakü 
 
19:00
24.07, Per
IF Elfsborg 
 

FK Krasnodar 
 
19:00
24.07, Per
Kalev Sillamäe 
 

Slovan Liberec 
 
20:00
24.07, Per
MFK Košice 
 

IFK Göteborg 
 
20:00
24.07, Per
Györi ETO FC 
 

Lech Poznan 
 
20:00
24.07, Per
Kalju Nõmme 
 

Tromsø IL 
 
20:00
24.07, Per
Víkingur 
 

Flamurtari 
 
20:00
24.07, Per
Petrolul Ploiesti 
 

SV Grödig 
 
20:00
24.07, Per
Cukaricki 
 

Chikhura Sachkere 
 
20:00
24.07, Per
Bursaspor 
 

AIK 
 
20:00
24.07, Per
Linfield 
 

Esbjerg fB 
 
20:00
24.07, Per
Kairat Almaty 
 

Zimbru Chisinau 
 
20:00
24.07, Per
CSKA Sofya 
 

Shakhter Soligorsk 
 
20:00
24.07, Per
Derry City 
 

FC Vaduz 
 
20:00
24.07, Per
Ruch Chorzów 
 

Spartak Trnava 
 
20:30
24.07, Per
FC Zestafoni 
 

Hapoel Tel Aviv 
 
20:30
24.07, Per
Astana 
 

FC Groningen 
 
20:30
24.07, Per
Aberdeen 
 

Zarja Lugansk 
 
20:30
24.07, Per
Laçi 
 

Asteras Tripolis 
 
21:00
24.07, Per
RoPS 
 

Sligo Rovers 
 
21:00
24.07, Per
Rosenborg BK 
 

Zawisza Bydgoszcz 
 
21:00
24.07, Per
Zulte Waregem 
 

Vojvodina Novi Sad 
 
21:00
24.07, Per
AS Trencín 
 

Hajduk Split 
 
21:15
24.07, Per
Dundalk 
 

ND Gorica 
 
21:30
24.07, Per
Molde FK 
 

Jagodina 
 
21:30
24.07, Per
CFR 1907 Cluj 
 

FC Koper 
 
21:30
24.07, Per
Neftchi Baku 
 

Ferencváros 
 
21:30
24.07, Per
NK Rijeka 
 

Siroki Brijeg 
 
21:30
24.07, Per
FK Mlada Boleslav 
 

Diósgyöri VTK 
 
21:30
24.07, Per
Litex Lovech 
 

Crusaders 
 
21:45
24.07, Per
IF Brommapojkarna 
 

St. Johnstone 
 
21:45
24.07, Per
FC Luzern 
 

— 
 
22:05
24.07, Per
— 
 

FH 
 
22:15
24.07, Per
Neman Grodno 
 

Stjarnan 
 
22:15
24.07, Per
Motherwell 
 

 

Manşetler  

  
  • Öne çıkanlar
  • Yeni
  • Popüler
  • Videolar
Chikhura Sachkhere ile yarın deplasmanda karşılaşacak Bursaspor, uçakla Gürcistan'a hareket etti.
Eurosport Türkiye tarafından • 16 saat önce
UEFA Avrupa Ligi 2. ön eleme turu rövanşında Zeljeznicar, sahasında Metalurg Üsküp takımıyla 2-2 berabere kaldı. Makedonya ekibi bir üst tura yükseldi.
Eurosport Türkiye ve AA tarafından • 23 saat önce
UEFA, hakem Mete Kalkavan'ı Avrupa Ligi ikinci ön eleme turu maçında görevlendirdi.
Eurosport Türkiye tarafından • Dün 14:22'de
Bursaspor, UEFA Avrupa Ligi 2. Ön Eleme Turu'nda, Chikhura Sachkhere takımı ile oynayacağı rövanş maçının hazırlıklarını sürdürdü.
Eurosport Türkiye tarafından • Dün 09:09'de
Bursaspor, UEFA Avrupa Ligi 2. Ön Eleme Turu'nda, Chikhura Sachkhere takımı ile oynayacağı rövanş maçının hazırlıklarını sürdürdü.
Eurosport Türkiye tarafından • Önceki gün
Bursaspor, UEFA Avrupa Ligi 2. Ön Eleme Turu rövanş müsabakasına çıkacağı Chikhura Sachkhere maçının hazırlıklarına başladı
Eurosport Türkiye tarafından • Önceki gün
Bursaspor’da Chikhura Sachkhere maçında sakatlanan Brezilyalı golcü Fernandao’nun en az 10 gün sahalarda uzak kalacak
Eurosport Türkiye tarafından • Önceki gün
Bursaspor'un golcüsü Fernandao, yaklaşık 10 gün takımdan ayrı kalacağı için yeşil beyazlı takımı zorlu Gürcüstan deplasmanında yalnız bırakacak.
Eurosport Türkiye tarafından • Önceki gün
Van Hooijdonk, Feyenoord-Beşiktaş eşleşmesini FANATiK TV'ye yorumladı.
Eurosport Türkiye tarafından • Önceki gün
Ziya Ünsal, UEFA Avrupa Ligi'nde Rosenborg-Sligo Rovers eşleşmesinin galibiyle karşılaşacak olmalarına ilişkin açıklama yaptı.
Eurosport Türkiye tarafından • Önceki gün
 
 
Eurosport tarafından • Önceki gün
 
 

Senin Eurosport'un

 
SON DAKİKA
  • 23/07
    Bursaspor Gürcistan'a gitti
  • 23/07
    Metalurg Üsküp 3. turda
  • 22/07
    Mete Kalkavan'a Avrupa görevi
  • 22/07
    Bursaspor'da Belluschi şoku!
  • 22/07
    Bursaspor, Chikhura Sachkhere maçına bileniyor
  • 21/07
    Bursaspor'da rövanş hazırlıkları başladı
  • 20/07
    Bursa'da sakatlık şoku!
  • 19/07
    Bursaspor'a Fernandao şoku
  • 19/07
    Van Hooijdonk eşleşmeyi yorumladı | "Şanslar eşit"
  • 18/07
    "İlk maçın sahamızda olması iyi oldu"
  • 18/07
    Bursaspor'un rakibi belli oldu
  • 18/07
    Karabükspor'un rakibi belli oldu
  • 18/07
    Bursaspor tura inanıyor
  • 18/07
     Bursaspor-Chikhura Sachkere | MAÇ ÖZETİ
  • 18/07
    ''İkinci maçtan bir çekincemiz yok"
  • 18/07
    UEFA Avrupa Ligi'nde 2. ön eleme turu ilk maçları tamamlandı
  • 17/07
    Bursaspor'dan tatsız başlangıç
  • 17/07
    Şampiyonlar Ligi'nde 2. ön eleme turu ilk maçları tamamlandı
  • 16/07
    "Rakibimiz fizik olarak daha avantajlı"
  • 16/07
    "Şansımızı sonuna kadar zorlayacağız"
  • 16/07
    "Gürcüce bilen yok mu?"
  • 16/07
    UEFA'dan Karabükspor'a kötü haber
  • 16/07
    UEFA'dan Barış Şimşek'e görev
  • 15/07
    Chikhura Bursa'ya geldi
  • 15/07
    Chikhura Sachkhere maçı biletleri satışa çıktı
  • 1
    Bursaspor Gürcistan'a gitti
  • 2
     Bursaspor-Chikhura Sachkere | MAÇ ÖZETİ
  • 3
    Metalurg Üsküp 3. turda
  • 4
    Bursaspor, Chikhura Sachkhere maçına bileniyor
  • 5
    Bursaspor'da Belluschi şoku!
  • 6
    Mete Kalkavan'a Avrupa görevi
  • 7
    Bursaspor'da rövanş hazırlıkları başladı
  • 8
    Fenerbahçe'nin rakibi Benfica
  • 9
    Karabükspor'un rakibi belli oldu
  • 10
    Van Hooijdonk eşleşmeyi yorumladı | "Şanslar eşit"
  • 11
    Avrupalı Fenerbahçe
  • 12
    Trabzonspor'un muhtemel rakipleri
  • 13
    UEFA Avrupa Ligi'nde 2. ön eleme turu ilk maçları tamamlandı
  • 14
    UEFA Avrupa Ligi'nde kura çekimi / CANLI YAYIN
  • 15
    Bursaspor'un rakibi belli oldu
  • 16
    Avrupa Ligi'nde gruplar belli oldu
  • 17
    UEFA Avrupa Ligi finali Sevilla Benfica ÖZETİ
  • 18
    Bursaspor'a Fernandao şoku
  • 19
    Avrupa Ligi'nde iddaa heyecanı
  • 20
    UEFA Avrupa Ligi'ndeki bütün eşleşmeler
  • 21
    "Elbette favori biziz"
  • 22
    Beşiktaş'ın cezası ne zaman başlayacak?
  • 23
    Trabzonspor'un grubunda puan durumu
  • 24
     Sevilla penaltılarda güldü / Sevilla 4-2 Benfica MAÇ ÖZETİ
  • 25
    İşte Bursaspor'un muhtemel rakipleri
 

 

Golcüler