Gaziantep BB 
 
01:00
03.12, Çar
Tuzlaspor 
 
Sivasspor 
 
01:00
03.12, Çar
Gaziantepspor 
 
Akhisar Belediyespor 
 
01:00
03.12, Çar
Manisaspor 
 
Keciörengücü 
 
01:00
03.12, Çar
Trabzonspor 
 
Bursaspor 
 
01:00
03.12, Çar
Mersin İdmanyurdu 
 
Samsunspor 
 
01:00
03.12, Çar
Karagümrük 
 
Sivas 4 Eylül Belediyespor 
 
01:00
03.12, Çar
Karabükspor 
 
Istanbul Basaksehir 
 
01:00
03.12, Çar
Ankaragücü 
 
Altinordu 
 
01:00
03.12, Çar
Bayburt Grup Özel Idare 
 
Fenerbahçe 
 
01:00
03.12, Çar
Kayserispor 
 
Çaykur Rizespor 
 
01:00
03.12, Çar
Adana Demirspor 
 
Sariyer 
 
01:00
03.12, Çar
Beşiktaş 
 
Galatasaray 
 
01:00
03.12, Çar
Eskişehirspor 
 
Diyarbakirspor 
 
01:00
03.12, Çar
Balcova 
 
Cizre Basra Spor 
 
01:00
03.12, Çar
Gençlerbirliği 
 
Konyaspor 
 
01:00
03.12, Çar
Giresunspor 
 
Tuzlaspor 
 
01:00
17.12, Çar
Sivasspor 
 
Gaziantepspor 
 
01:00
17.12, Çar
Gaziantep BB 
 
Manisaspor 
 
01:00
17.12, Çar
Keciörengücü 
 
Trabzonspor 
 
01:00
17.12, Çar
Akhisar Belediyespor 
 
Karagümrük 
 
01:00
17.12, Çar
Bursaspor 
 
Mersin İdmanyurdu 
 
01:00
17.12, Çar
Samsunspor 
 
Ankaragücü 
 
01:00
17.12, Çar
Sivas 4 Eylül Belediyespor 
 
Karabükspor 
 
01:00
17.12, Çar
Istanbul Basaksehir 
 
Kayserispor 
 
01:00
17.12, Çar
Altinordu 
 
Bayburt Grup Özel Idare 
 
01:00
17.12, Çar
Fenerbahçe 
 
Beşiktaş 
 
01:00
17.12, Çar
Çaykur Rizespor 
 
Adana Demirspor 
 
01:00
17.12, Çar
Sariyer 
 
Balcova 
 
01:00
17.12, Çar
Galatasaray 
 
Eskişehirspor 
 
01:00
17.12, Çar
Diyarbakirspor 
 
Giresunspor 
 
01:00
17.12, Çar
Cizre Basra Spor 
 
Gençlerbirliği 
 
01:00
17.12, Çar
Konyaspor 
 
Gaziantepspor 
 
01:00
24.12, Çar
Tuzlaspor 
 
Sivasspor 
 
01:00
24.12, Çar
Gaziantep BB 
 
Trabzonspor 
 
01:00
24.12, Çar
Manisaspor 
 
Keciörengücü 
 
01:00
24.12, Çar
Akhisar Belediyespor 
 
Samsunspor 
 
01:00
24.12, Çar
Bursaspor 
 
Karagümrük 
 
01:00
24.12, Çar
Mersin İdmanyurdu 
 
Istanbul Basaksehir 
 
01:00
24.12, Çar
Sivas 4 Eylül Belediyespor 
 
Ankaragücü 
 
01:00
24.12, Çar
Karabükspor 
 
Fenerbahçe 
 
01:00
24.12, Çar
Altinordu 
 
Kayserispor 
 
01:00
24.12, Çar
Bayburt Grup Özel Idare 
 
Sariyer 
 
01:00
24.12, Çar
Çaykur Rizespor 
 
Beşiktaş 
 
01:00
24.12, Çar
Adana Demirspor 
 
Diyarbakirspor 
 
01:00
24.12, Çar
Galatasaray 
 
Balcova 
 
01:00
24.12, Çar
Eskişehirspor 
 
Konyaspor 
 
01:00
24.12, Çar
Cizre Basra Spor 
 
Giresunspor 
 
01:00
24.12, Çar
Gençlerbirliği 
 
Tuzlaspor 
 
01:00
31.12, Çar
Gaziantepspor 
 
Gaziantep BB 
 
01:00
31.12, Çar
Sivasspor 
 
Manisaspor 
 
01:00
31.12, Çar
Trabzonspor 
 
Akhisar Belediyespor 
 
01:00
31.12, Çar
Keciörengücü 
 
Bursaspor 
 
01:00
31.12, Çar
Samsunspor 
 
Mersin İdmanyurdu 
 
01:00
31.12, Çar
Karagümrük 
 
Sivas 4 Eylül Belediyespor 
 
01:00
31.12, Çar
Istanbul Basaksehir 
 
Karabükspor 
 
01:00
31.12, Çar
Ankaragücü 
 
Altinordu 
 
01:00
31.12, Çar
Fenerbahçe 
 
Bayburt Grup Özel Idare 
 
01:00
31.12, Çar
Kayserispor 
 
Çaykur Rizespor 
 
01:00
31.12, Çar
Sariyer 
 
Adana Demirspor 
 
01:00
31.12, Çar
Beşiktaş 
 
Galatasaray 
 
01:00
31.12, Çar
Diyarbakirspor 
 
Eskişehirspor 
 
01:00
31.12, Çar
Balcova 
 
Cizre Basra Spor 
 
01:00
31.12, Çar
Konyaspor 
 
Gençlerbirliği 
 
01:00
31.12, Çar
Giresunspor 
 
Tuzlaspor 
 
01:00
28.01, Çar
Gaziantep BB 
 
Gaziantepspor 
 
01:00
28.01, Çar
Sivasspor 
 
Manisaspor 
 
01:00
28.01, Çar
Akhisar Belediyespor 
 
Trabzonspor 
 
01:00
28.01, Çar
Keciörengücü 
 
Mersin İdmanyurdu 
 
01:00
28.01, Çar
Bursaspor 
 
Karagümrük 
 
01:00
28.01, Çar
Samsunspor 
 
Karabükspor 
 
01:00
28.01, Çar
Sivas 4 Eylül Belediyespor 
 
Ankaragücü 
 
01:00
28.01, Çar
Istanbul Basaksehir 
 
Bayburt Grup Özel Idare 
 
01:00
28.01, Çar
Altinordu 
 
Kayserispor 
 
01:00
28.01, Çar
Fenerbahçe 
 
Adana Demirspor 
 
01:00
28.01, Çar
Çaykur Rizespor 
 
Beşiktaş 
 
01:00
28.01, Çar
Sariyer 
 
Eskişehirspor 
 
01:00
28.01, Çar
Galatasaray 
 
Balcova 
 
01:00
28.01, Çar
Diyarbakirspor 
 
Gençlerbirliği 
 
01:00
28.01, Çar
Cizre Basra Spor 
 
Giresunspor 
 
01:00
28.01, Çar
Konyaspor 
 
Sivasspor 
 
01:00
04.02, Çar
Tuzlaspor 
 
Gaziantep BB 
 
01:00
04.02, Çar
Gaziantepspor 
 
Keciörengücü 
 
01:00
04.02, Çar
Manisaspor 
 
Akhisar Belediyespor 
 
01:00
04.02, Çar
Trabzonspor 
 
Bursaspor 
 
01:00
04.02, Çar
Karagümrük 
 
Samsunspor 
 
01:00
04.02, Çar
Mersin İdmanyurdu 
 
Sivas 4 Eylül Belediyespor 
 
01:00
04.02, Çar
Ankaragücü 
 
Istanbul Basaksehir 
 
01:00
04.02, Çar
Karabükspor 
 
Altinordu 
 
01:00
04.02, Çar
Kayserispor 
 
Fenerbahçe 
 
01:00
04.02, Çar
Bayburt Grup Özel Idare 
 
Çaykur Rizespor 
 
01:00
04.02, Çar
Beşiktaş 
 
Sariyer 
 
01:00
04.02, Çar
Adana Demirspor 
 
Galatasaray 
 
01:00
04.02, Çar
Balcova 
 
Diyarbakirspor 
 
01:00
04.02, Çar
Eskişehirspor 
 
Cizre Basra Spor 
 
01:00
04.02, Çar
Giresunspor 
 
Konyaspor 
 
01:00
04.02, Çar
Gençlerbirliği 
 
— 
 
01:00
11.02, Çar
— 
 
— 
 
01:00
11.02, Çar
— 
 
— 
 
01:00
11.02, Çar
— 
 
— 
 
01:00
11.02, Çar
— 
 
— 
 
01:00
11.02, Çar
— 
 
— 
 
01:00
11.02, Çar
— 
 
— 
 
01:00
11.02, Çar
— 
 
— 
 
01:00
11.02, Çar
— 
 
— 
 
01:00
04.03, Çar
— 
 
— 
 
01:00
04.03, Çar
— 
 
— 
 
01:00
04.03, Çar
— 
 
— 
 
01:00
04.03, Çar
— 
 
— 
 
01:00
08.04, Çar
— 
 
— 
 
01:00
08.04, Çar
— 
 
— 
 
01:00
08.04, Çar
— 
 
— 
 
01:00
08.04, Çar
— 
 
— 
 
01:00
29.04, Çar
— 
 
— 
 
01:00
29.04, Çar
— 
 
— 
 
01:00
20.05, Çar
— 
 
— 
 
01:00
20.05, Çar
— 
 
— 
 
01:00
03.06, Çar
— 
 
 

Manşetler  

  
  • Öne çıkanlar
  • Yeni
  • Popüler
  • Videolar
Ziraat Türkiye Kupası'nda gruplarda 1. haftanın maç programı açıklandı.
Eurosport Türkiye tarafından • Önceki gün
İsmail Kartal'ın, Ziraat Türkiye Kupası'nda oynanacak grup maçlarında sarı-lacivertli takımın genç isimlerine forma vereceği konuşulmaya başlandı.
Eurosport Türkiye tarafından • Önceki gün
Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu (PFDK), İstanbul Başakşehirli futbolcu Mahmut Tekdemir'e 2 maç ceza verdi.
Eurosport Türkiye tarafından • Önceki gün
Cumartesi günü yapılan Türkiye Kupası kura çekiminde Galatasaray'ın da içinde olduğu G Grubu'na düşen Diyarbakır BB'li futbolcular "4-4" diye tempo tuttular.
Eurosport Türkiye tarafından • Önceki gün
Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup'ta mücadele eden Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor, Ziraat Türkiye Kupası'nda Galatasaray ile eşleşmenin sevincini yaşıyor.
Eurosport Türkiye tarafından • Önceki gün
Futbolda Ziraat Türkiye Kupası grup aşamasının kura çekimi yapılırken, "Üç Büyük" kulübün temsilcileri eşleşmelerle ilgili değerlendirmelerde bulundu.
Eurosport Türkiye tarafından • Önceki gün
Futbolda Ziraat Türkiye Kupası'nda kura çekimi sonrasında belirlenen gruplarda maç fikstürü açıklandı.
Eurosport Türkiye tarafından • Önceki gün
Ziraat Türkiye Kupası'nda tarihinde ilk kez gruplara kalma başarısı gösteren Bayburt Grup Özel İdarespor, E Grubu'ndaki rakiplerinden birinin Fenerbahçe olmasın
Eurosport Türkiye tarafından • Önceki gün
Ziraat Türkiye Kupası 3. Turu'ndan rakiplerine üstünlük sağlayan 27 takım ve Spor Toto Süper Lig'den gelen 5 takımın yer alacağı grup kura çekimi tamamlandı.
Eurosport Türkiye tarafından • Önceki gün
Saat 14:00'te başlayacak kura çekimine, 3. turu geçen 27 ekip ile kupaya bu turdan itibaren dahil olacak 5 Spor Toto Süper Lig takımı katılacak.
Eurosport Türkiye tarafından • Önceki gün
 
 
 

Senin Eurosport'un

 
SON DAKİKA
 

Türkiye Kupası

  
  • Türkiye Kupası
C Grubu
B Grubu
A Grubu
F Grubu
G Grubu
H Grubu
D Grubu
C Grubu
B Grubu
A Grubu
E Grubu
F Grubu
G Grubu
H Grubu