Dundee United 
 
14:15
01.01, Per
Dundee FC 
 
St. Mirren 
 
17:00
01.01, Per
Kilmarnock 
 
Ross County 
 
17:00
01.01, Per
Inverness Caledonian Thistle 
 
Hamilton Academical 
 
17:00
01.01, Per
Motherwell 
 
Aberdeen 
 
17:00
01.01, Per
St. Johnstone 
 
Partick Thistle 
 
19:30
01.01, Per
Celtic 
 
St. Johnstone 
 
17:00
04.01, Paz
Hamilton Academical 
 
Partick Thistle 
 
17:00
04.01, Paz
Dundee United 
 
Inverness Caledonian Thistle 
 
17:00
04.01, Paz
St. Mirren 
 
Dundee FC 
 
17:00
04.01, Paz
Ross County 
 
Motherwell 
 
17:30
04.01, Paz
Aberdeen 
 
Kilmarnock 
 
22:00
05.01, Pzt
Celtic 
 
Dundee FC 
 
17:00
10.01, Cmt
Motherwell 
 
Kilmarnock 
 
17:00
10.01, Cmt
Inverness Caledonian Thistle 
 
St. Mirren 
 
17:00
10.01, Cmt
Aberdeen 
 
Ross County 
 
17:00
10.01, Cmt
Partick Thistle 
 
Hamilton Academical 
 
21:45
12.01, Pzt
Dundee United 
 
Celtic 
 
01:00
30.06, Sal
St. Johnstone 
 
Hamilton Academical 
 
14:45
17.01, Cmt
Celtic 
 
St. Johnstone 
 
17:00
17.01, Cmt
Partick Thistle 
 
Ross County 
 
17:00
17.01, Cmt
St. Mirren 
 
Motherwell 
 
17:00
17.01, Cmt
Kilmarnock 
 
Dundee United 
 
17:00
17.01, Cmt
Inverness Caledonian Thistle 
 
Aberdeen 
 
17:00
17.01, Cmt
Dundee FC 
 
Inverness Caledonian Thistle 
 
21:45
20.01, Sal
St. Johnstone 
 
Dundee FC 
 
21:45
21.01, Çar
Kilmarnock 
 
Partick Thistle 
 
21:45
21.01, Çar
Hamilton Academical 
 
St. Mirren 
 
21:45
21.01, Çar
Dundee United 
 
Celtic 
 
21:45
21.01, Çar
Motherwell 
 
Aberdeen 
 
17:00
07.02, Cmt
Ross County 
 
St. Johnstone 
 
21:45
23.01, Cum
Aberdeen 
 
Ross County 
 
14:45
24.01, Cmt
Celtic 
 
St. Mirren 
 
17:00
24.01, Cmt
Dundee FC 
 
Kilmarnock 
 
17:00
24.01, Cmt
Partick Thistle 
 
Hamilton Academical 
 
17:00
24.01, Cmt
Inverness Caledonian Thistle 
 
Dundee United 
 
17:00
24.01, Cmt
Motherwell 
 
Partick Thistle 
 
21:45
30.01, Cum
St. Mirren 
 
Motherwell 
 
17:00
31.01, Cmt
St. Johnstone 
 
Dundee FC 
 
17:00
31.01, Cmt
Hamilton Academical 
 
Inverness Caledonian Thistle 
 
17:00
31.01, Cmt
Ross County 
 
Celtic 
 
01:00
30.06, Sal
Kilmarnock 
 
Aberdeen 
 
01:00
30.06, Sal
Dundee United 
 
St. Johnstone 
 
14:45
14.02, Cmt
Celtic 
 
St. Mirren 
 
17:00
14.02, Cmt
Inverness Caledonian Thistle 
 
Ross County 
 
17:00
14.02, Cmt
Motherwell 
 
Kilmarnock 
 
17:00
14.02, Cmt
Dundee United 
 
Dundee FC 
 
17:00
14.02, Cmt
Partick Thistle 
 
Hamilton Academical 
 
17:30
15.02, Paz
Aberdeen 
 
Motherwell 
 
17:00
21.02, Cmt
Dundee FC 
 
Dundee United 
 
17:00
21.02, Cmt
St. Johnstone 
 
Aberdeen 
 
17:00
21.02, Cmt
St. Mirren 
 
Inverness Caledonian Thistle 
 
17:00
21.02, Cmt
Kilmarnock 
 
Partick Thistle 
 
17:00
21.02, Cmt
Ross County 
 
Celtic 
 
15:00
22.02, Paz
Hamilton Academical 
 
St. Mirren 
 
01:00
28.02, Cmt
Hamilton Academical 
 
St. Johnstone 
 
01:00
28.02, Cmt
Kilmarnock 
 
Ross County 
 
01:00
28.02, Cmt
Dundee FC 
 
Motherwell 
 
01:00
28.02, Cmt
Inverness Caledonian Thistle 
 
Dundee United 
 
01:00
28.02, Cmt
Partick Thistle 
 
Celtic 
 
01:00
28.02, Cmt
Aberdeen 
 
Inverness Caledonian Thistle 
 
01:00
14.03, Cmt
Dundee United 
 
Hamilton Academical 
 
01:00
14.03, Cmt
Ross County 
 
Dundee FC 
 
01:00
14.03, Cmt
Celtic 
 
Aberdeen 
 
01:00
14.03, Cmt
Motherwell 
 
Kilmarnock 
 
01:00
14.03, Cmt
St. Mirren 
 
Partick Thistle 
 
01:00
14.03, Cmt
St. Johnstone 
 
St. Johnstone 
 
01:00
21.03, Cmt
St. Mirren 
 
Ross County 
 
01:00
21.03, Cmt
Kilmarnock 
 
Partick Thistle 
 
01:00
21.03, Cmt
Inverness Caledonian Thistle 
 
Motherwell 
 
01:00
21.03, Cmt
Hamilton Academical 
 
Dundee FC 
 
01:00
21.03, Cmt
Aberdeen 
 
Celtic 
 
01:00
21.03, Cmt
Dundee United 
 
Kilmarnock 
 
01:00
04.04, Cmt
Motherwell 
 
St. Mirren 
 
01:00
04.04, Cmt
Celtic 
 
Inverness Caledonian Thistle 
 
01:00
04.04, Cmt
Dundee FC 
 
Hamilton Academical 
 
01:00
04.04, Cmt
St. Johnstone 
 
Dundee United 
 
01:00
04.04, Cmt
Ross County 
 
Aberdeen 
 
01:00
04.04, Cmt
Partick Thistle 
 
Ross County 
 
01:00
08.04, Çar
St. Johnstone 
 
Motherwell 
 
01:00
08.04, Çar
St. Mirren 
 
Hamilton Academical 
 
01:00
08.04, Çar
Kilmarnock 
 
Dundee FC 
 
01:00
08.04, Çar
Dundee United 
 
Celtic 
 
01:00
08.04, Çar
Partick Thistle 
 
Aberdeen 
 
01:00
08.04, Çar
Inverness Caledonian Thistle 
 
St. Johnstone 
 
01:00
11.04, Cmt
Dundee FC 
 
Partick Thistle 
 
01:00
11.04, Cmt
Motherwell 
 
Kilmarnock 
 
01:00
11.04, Cmt
Aberdeen 
 
Inverness Caledonian Thistle 
 
01:00
11.04, Cmt
Celtic 
 
Dundee United 
 
01:00
11.04, Cmt
Hamilton Academical 
 
St. Mirren 
 
01:00
11.04, Cmt
Ross County 
 
 

Haberler  

  
  • Öne çıkanlar
  • Yeni
  • Popüler
  • Videolar
Bir dönem Fenerbahçe'nin de transfer listesinde bulunan Nadir Çiftçi'den kötü haber geldi.
Eurosport Türkiye • 3 saat önce
İskoçya İkinci Futbol Ligi'nde (Championship) mücadele eden Rangers'ta teknik direktör Ally McCoist'in görevine son verildi.
Eurosport Türkiye • 22/12/2014 @ 12:35
Celtic'in kanat oyuncusu Aleksandar Tonev, İskoç Futbol Federasyonu tarafından 7 resmi müsabakadan men edildi.
Eurosport Türkiye • 30/10/2014 @ 18:50
Alim Öztürk, takımının Hibernian ile 1-1 berabere kaldığı maçta müthiş bir gole imza attı.
Eurosport Türkiye • 27/10/2014 @ 16:40
İskoçya Premier Ligi'nde dün oynanan Motherwell-Dundee FC karşılaşmasında takımının ikinci golünü atan Gary Harkins'in sevinci görülmeye değerdi.
Eurosport Türkiye • 19/10/2014 @ 13:17
İskoçya basınına göre Del Piero, Celtic'te forma giymek istiyor.
Eurosport Türkiye • 08/07/2014 @ 13:23
Inverness forması giyen genç oyuncu Liam Polworth, kariyerinin ilk golüne şahane bir organizasyon sonrası imza attı.
Eurosport Türkiye • 28/03/2014 @ 08:57
Geçtiğimiz günlerde yaşanan skandalın ardından Gary Fraser cephesinden kısa bir açıklama geldi.
Eurosport • 04/01/2014 @ 14:09
İskoçya Premiership ekiplerinden Partick Thistle, Bolton'dan kiralık oyuncusu Gary Fraser'a inanılması güç bir ceza verdi.
Eurosport • 03/01/2014 @ 16:09
İskoçya Premiership takımlarından Dundee United'da forma giyen Nadir Çiftçi, ortaya koyduğu performansıyla dikkati çekiyor.
Eurosport • 06/12/2013 @ 13:21
 
 
 

İskoçya Premier Ligi

Golcüler