UCAM Murcia 
 
 85
 
76 
Tamamlandı
Valencia Basket Club 
 
CAI Zaragoza 
 
 74
 
79 
Tamamlandı
FIATC Joventut 
 
Tuenti Móvil Estudiantes 
 
 91
 
74 
Tamamlandı
Gipuzkoa Basket 
 
Real Madrid 
 
 70
 
57 
Tamamlandı
Herbalife Gran Canaria 
 
Unicaja 
 
 83
 
69 
Tamamlandı
MoraBanc Andorra 
 
Bilbao Basket 
 
 73
 
54 
Tamamlandı
Montakit Fuenlabrada 
 
Baloncesto Sevilla 
 
 87
 
96 
Tamamlandı
Iberostar Tenerife 
 
Rio Natura Monbus 
 
 88
 
64 
Tamamlandı
La Bruixa d'Or 
 
FC Barcelona 
 
 87
 
65 
Tamamlandı
Laboral Kutxa 
 
Laboral Kutxa 
 
 79
 
88 
Tamamlandı
Unicaja 
 
Valencia Basket Club 
 
 96
 
73 
Tamamlandı
Baloncesto Sevilla 
 
Montakit Fuenlabrada 
 
 66
 
71 
Tamamlandı
UCAM Murcia 
 
MoraBanc Andorra 
 
 75
 
76 
Tamamlandı
Bilbao Basket 
 
La Bruixa d'Or 
 
 69
 
88 
Tamamlandı
FC Barcelona 
 
Herbalife Gran Canaria 
 
 72
 
57 
Tamamlandı
Rio Natura Monbus 
 
Gipuzkoa Basket 
 
 76
 
90 
Tamamlandı
Real Madrid 
 
FIATC Joventut 
 
 65
 
60 
Tamamlandı
Tuenti Móvil Estudiantes 
 
Iberostar Tenerife 
 
 66
 
67 
Tamamlandı
CAI Zaragoza 
 
Baloncesto Sevilla 
 
 68
 
71 
Tamamlandı
Montakit Fuenlabrada 
 
CAI Zaragoza 
 
 69
 
77 
Tamamlandı
Valencia Basket Club 
 
Tuenti Móvil Estudiantes 
 
 66
 
79 
Tamamlandı
Iberostar Tenerife 
 
Real Madrid 
 
 90
 
88 
Tamamlandı
FIATC Joventut 
 
Rio Natura Monbus 
 
 85
 
69 
Tamamlandı
Gipuzkoa Basket 
 
FC Barcelona 
 
 80
 
61 
Tamamlandı
Herbalife Gran Canaria 
 
Unicaja 
 
 81
 
65 
Tamamlandı
La Bruixa d'Or 
 
Bilbao Basket 
 
 82
 
74 
Tamamlandı
UCAM Murcia 
 
MoraBanc Andorra 
 
 87
 
85 
Tamamlandı
Laboral Kutxa 
 
La Bruixa d'Or 
 
20:00
26.10, Paz
MoraBanc Andorra 
 
Herbalife Gran Canaria 
 
15:00
26.10, Paz
Unicaja 
 
Gipuzkoa Basket 
 
13:15
26.10, Paz
FC Barcelona 
 
FIATC Joventut 
 
13:30
26.10, Paz
Rio Natura Monbus 
 
Iberostar Tenerife 
 
21:00
26.10, Paz
Real Madrid 
 
Valencia Basket Club 
 
19:00
26.10, Paz
Tuenti Móvil Estudiantes 
 
Montakit Fuenlabrada 
 
13:15
26.10, Paz
CAI Zaragoza 
 
UCAM Murcia 
 
13:30
26.10, Paz
Baloncesto Sevilla 
 
Laboral Kutxa 
 
21:45
26.10, Paz
Bilbao Basket 
 
CAI Zaragoza 
 
13:15
02.11, Paz
UCAM Murcia 
 
Tuenti Móvil Estudiantes 
 
19:30
02.11, Paz
Montakit Fuenlabrada 
 
Real Madrid 
 
13:40
02.11, Paz
Valencia Basket Club 
 
Rio Natura Monbus 
 
14:00
02.11, Paz
Iberostar Tenerife 
 
FC Barcelona 
 
13:30
02.11, Paz
FIATC Joventut 
 
Unicaja 
 
13:15
02.11, Paz
Gipuzkoa Basket 
 
Laboral Kutxa 
 
19:00
02.11, Paz
La Bruixa d'Or 
 
MoraBanc Andorra 
 
22:00
01.11, Cmt
Herbalife Gran Canaria 
 
Bilbao Basket 
 
22:00
01.11, Cmt
Baloncesto Sevilla 
 
Herbalife Gran Canaria 
 
15:00
09.11, Paz
Laboral Kutxa 
 
FIATC Joventut 
 
19:00
09.11, Paz
Unicaja 
 
Iberostar Tenerife 
 
15:30
09.11, Paz
FC Barcelona 
 
Valencia Basket Club 
 
20:30
09.11, Paz
Rio Natura Monbus 
 
UCAM Murcia 
 
13:30
09.11, Paz
Tuenti Móvil Estudiantes 
 
Baloncesto Sevilla 
 
13:15
09.11, Paz
CAI Zaragoza 
 
La Bruixa d'Or 
 
13:00
09.11, Paz
Bilbao Basket 
 
Gipuzkoa Basket 
 
19:30
08.11, Cmt
MoraBanc Andorra 
 
Montakit Fuenlabrada 
 
20:30
08.11, Cmt
Real Madrid 
 
Tuenti Móvil Estudiantes 
 
19:30
16.11, Paz
Baloncesto Sevilla 
 
Real Madrid 
 
13:30
16.11, Paz
UCAM Murcia 
 
FC Barcelona 
 
19:00
16.11, Paz
Valencia Basket Club 
 
Unicaja 
 
19:00
16.11, Paz
Iberostar Tenerife 
 
La Bruixa d'Or 
 
13:30
16.11, Paz
Herbalife Gran Canaria 
 
Bilbao Basket 
 
13:15
16.11, Paz
CAI Zaragoza 
 
Rio Natura Monbus 
 
21:00
15.11, Cmt
Montakit Fuenlabrada 
 
MoraBanc Andorra 
 
22:00
15.11, Cmt
FIATC Joventut 
 
Laboral Kutxa 
 
22:00
15.11, Cmt
Gipuzkoa Basket 
 
Gipuzkoa Basket 
 
19:00
23.11, Paz
La Bruixa d'Or 
 
FIATC Joventut 
 
13:00
23.11, Paz
Laboral Kutxa 
 
Iberostar Tenerife 
 
15:30
23.11, Paz
MoraBanc Andorra 
 
Valencia Basket Club 
 
19:00
23.11, Paz
Unicaja 
 
Montakit Fuenlabrada 
 
13:45
23.11, Paz
FC Barcelona 
 
UCAM Murcia 
 
13:30
23.11, Paz
Rio Natura Monbus 
 
Baloncesto Sevilla 
 
13:30
23.11, Paz
Real Madrid 
 
CAI Zaragoza 
 
13:15
23.11, Paz
Tuenti Móvil Estudiantes 
 
Herbalife Gran Canaria 
 
15:00
23.11, Paz
Bilbao Basket 
 
Real Madrid 
 
19:00
30.11, Paz
CAI Zaragoza 
 
FC Barcelona 
 
13:30
30.11, Paz
UCAM Murcia 
 
Unicaja 
 
19:00
30.11, Paz
Montakit Fuenlabrada 
 
Laboral Kutxa 
 
13:15
30.11, Paz
Iberostar Tenerife 
 
La Bruixa d'Or 
 
21:00
30.11, Paz
FIATC Joventut 
 
Herbalife Gran Canaria 
 
15:00
30.11, Paz
Gipuzkoa Basket 
 
Bilbao Basket 
 
13:00
30.11, Paz
Tuenti Móvil Estudiantes 
 
Rio Natura Monbus 
 
21:00
29.11, Cmt
Baloncesto Sevilla 
 
MoraBanc Andorra 
 
22:00
29.11, Cmt
Valencia Basket Club 
 
FIATC Joventut 
 
01:00
07.12, Paz
Herbalife Gran Canaria 
 
Iberostar Tenerife 
 
02:00
07.12, Paz
La Bruixa d'Or 
 
Valencia Basket Club 
 
01:00
07.12, Paz
Laboral Kutxa 
 
UCAM Murcia 
 
01:00
07.12, Paz
Unicaja 
 
Baloncesto Sevilla 
 
01:00
07.12, Paz
FC Barcelona 
 
CAI Zaragoza 
 
01:00
07.12, Paz
Rio Natura Monbus 
 
Tuenti Móvil Estudiantes 
 
01:00
07.12, Paz
Real Madrid 
 
Gipuzkoa Basket 
 
01:00
07.12, Paz
Bilbao Basket 
 
Montakit Fuenlabrada 
 
01:00
06.12, Cmt
MoraBanc Andorra 
 
Rio Natura Monbus 
 
01:00
13.12, Cmt
Tuenti Móvil Estudiantes 
 
MoraBanc Andorra 
 
01:00
13.12, Cmt
UCAM Murcia 
 
FC Barcelona 
 
01:00
14.12, Paz
CAI Zaragoza 
 
Unicaja 
 
01:00
14.12, Paz
Baloncesto Sevilla 
 
Laboral Kutxa 
 
01:00
14.12, Paz
Montakit Fuenlabrada 
 
La Bruixa d'Or 
 
01:00
14.12, Paz
Valencia Basket Club 
 
Herbalife Gran Canaria 
 
02:00
14.12, Paz
Iberostar Tenerife 
 
Gipuzkoa Basket 
 
01:00
14.12, Paz
FIATC Joventut 
 
Bilbao Basket 
 
01:00
14.12, Paz
Real Madrid 
 
Iberostar Tenerife 
 
02:00
21.12, Paz
Gipuzkoa Basket 
 
Valencia Basket Club 
 
01:00
21.12, Paz
Herbalife Gran Canaria 
 
UCAM Murcia 
 
01:00
21.12, Paz
Laboral Kutxa 
 
Baloncesto Sevilla 
 
01:00
21.12, Paz
MoraBanc Andorra 
 
CAI Zaragoza 
 
01:00
21.12, Paz
Unicaja 
 
Tuenti Móvil Estudiantes 
 
01:00
21.12, Paz
FC Barcelona 
 
Real Madrid 
 
01:00
21.12, Paz
Rio Natura Monbus 
 
FIATC Joventut 
 
01:00
21.12, Paz
Bilbao Basket 
 
Montakit Fuenlabrada 
 
01:00
20.12, Cmt
La Bruixa d'Or 
 
FC Barcelona 
 
01:00
28.12, Paz
Real Madrid 
 
Unicaja 
 
01:00
28.12, Paz
Tuenti Móvil Estudiantes 
 
Laboral Kutxa 
 
01:00
28.12, Paz
Baloncesto Sevilla 
 
La Bruixa d'Or 
 
01:00
28.12, Paz
UCAM Murcia 
 
Herbalife Gran Canaria 
 
02:00
28.12, Paz
Montakit Fuenlabrada 
 
Gipuzkoa Basket 
 
01:00
28.12, Paz
Valencia Basket Club 
 
FIATC Joventut 
 
01:00
28.12, Paz
Iberostar Tenerife 
 
Bilbao Basket 
 
01:00
28.12, Paz
Rio Natura Monbus 
 
MoraBanc Andorra 
 
01:00
27.12, Cmt
CAI Zaragoza 
 
Valencia Basket Club 
 
01:00
30.12, Sal
FIATC Joventut 
 
Montakit Fuenlabrada 
 
01:00
30.12, Sal
Gipuzkoa Basket 
 
UCAM Murcia 
 
01:00
30.12, Sal
Herbalife Gran Canaria 
 
Baloncesto Sevilla 
 
01:00
30.12, Sal
La Bruixa d'Or 
 
CAI Zaragoza 
 
01:00
30.12, Sal
Laboral Kutxa 
 
Tuenti Móvil Estudiantes 
 
01:00
30.12, Sal
MoraBanc Andorra 
 
Real Madrid 
 
01:00
30.12, Sal
Unicaja 
 
Rio Natura Monbus 
 
01:00
30.12, Sal
FC Barcelona 
 
Iberostar Tenerife 
 
02:00
30.12, Sal
Bilbao Basket 
 
Unicaja 
 
01:00
04.01, Paz
Rio Natura Monbus 
 
Laboral Kutxa 
 
01:00
04.01, Paz
Tuenti Móvil Estudiantes 
 
La Bruixa d'Or 
 
01:00
04.01, Paz
CAI Zaragoza 
 
Herbalife Gran Canaria 
 
02:00
04.01, Paz
Baloncesto Sevilla 
 
Gipuzkoa Basket 
 
01:00
04.01, Paz
UCAM Murcia 
 
FIATC Joventut 
 
01:00
04.01, Paz
Montakit Fuenlabrada 
 
Valencia Basket Club 
 
01:00
04.01, Paz
Iberostar Tenerife 
 
Bilbao Basket 
 
01:00
04.01, Paz
FC Barcelona 
 
MoraBanc Andorra 
 
01:00
03.01, Cmt
Real Madrid 
 
Montakit Fuenlabrada 
 
01:00
10.01, Cmt
Iberostar Tenerife 
 
Rio Natura Monbus 
 
01:00
10.01, Cmt
MoraBanc Andorra 
 
UCAM Murcia 
 
01:00
11.01, Paz
FIATC Joventut 
 
Baloncesto Sevilla 
 
01:00
11.01, Paz
Gipuzkoa Basket 
 
CAI Zaragoza 
 
01:00
11.01, Paz
Herbalife Gran Canaria 
 
Tuenti Móvil Estudiantes 
 
01:00
11.01, Paz
La Bruixa d'Or 
 
Real Madrid 
 
01:00
11.01, Paz
Laboral Kutxa 
 
FC Barcelona 
 
01:00
11.01, Paz
Unicaja 
 
Bilbao Basket 
 
01:00
11.01, Paz
Valencia Basket Club 
 
MoraBanc Andorra 
 
01:00
17.01, Cmt
FC Barcelona 
 
Laboral Kutxa 
 
01:00
18.01, Paz
Rio Natura Monbus 
 
La Bruixa d'Or 
 
01:00
18.01, Paz
Real Madrid 
 
Herbalife Gran Canaria 
 
02:00
18.01, Paz
Tuenti Móvil Estudiantes 
 
Gipuzkoa Basket 
 
01:00
18.01, Paz
CAI Zaragoza 
 
FIATC Joventut 
 
01:00
18.01, Paz
Baloncesto Sevilla 
 
Iberostar Tenerife 
 
02:00
18.01, Paz
UCAM Murcia 
 
Valencia Basket Club 
 
01:00
18.01, Paz
Montakit Fuenlabrada 
 
Unicaja 
 
01:00
18.01, Paz
Bilbao Basket 
 
Valencia Basket Club 
 
01:00
25.01, Paz
UCAM Murcia 
 
Iberostar Tenerife 
 
02:00
25.01, Paz
Baloncesto Sevilla 
 
FIATC Joventut 
 
01:00
25.01, Paz
CAI Zaragoza 
 
Gipuzkoa Basket 
 
01:00
25.01, Paz
Tuenti Móvil Estudiantes 
 
Herbalife Gran Canaria 
 
02:00
25.01, Paz
Real Madrid 
 
La Bruixa d'Or 
 
01:00
25.01, Paz
Rio Natura Monbus 
 
Laboral Kutxa 
 
01:00
25.01, Paz
FC Barcelona 
 
MoraBanc Andorra 
 
01:00
24.01, Cmt
Unicaja 
 
Montakit Fuenlabrada 
 
01:00
24.01, Cmt
Bilbao Basket 
 
Unicaja 
 
01:00
01.02, Paz
Laboral Kutxa 
 
FC Barcelona 
 
01:00
01.02, Paz
La Bruixa d'Or 
 
Real Madrid 
 
01:00
01.02, Paz
Gipuzkoa Basket 
 
Tuenti Móvil Estudiantes 
 
01:00
01.02, Paz
FIATC Joventut 
 
CAI Zaragoza 
 
01:00
01.02, Paz
Iberostar Tenerife 
 
Baloncesto Sevilla 
 
01:00
01.02, Paz
Valencia Basket Club 
 
UCAM Murcia 
 
01:00
01.02, Paz
Montakit Fuenlabrada 
 
Bilbao Basket 
 
01:00
01.02, Paz
MoraBanc Andorra 
 
Rio Natura Monbus 
 
01:00
31.01, Cmt
Herbalife Gran Canaria 
 
Laboral Kutxa 
 
01:00
08.02, Paz
Herbalife Gran Canaria 
 
Unicaja 
 
01:00
08.02, Paz
FIATC Joventut 
 
FC Barcelona 
 
01:00
08.02, Paz
Iberostar Tenerife 
 
Real Madrid 
 
01:00
08.02, Paz
Montakit Fuenlabrada 
 
Tuenti Móvil Estudiantes 
 
01:00
08.02, Paz
UCAM Murcia 
 
CAI Zaragoza 
 
01:00
08.02, Paz
Baloncesto Sevilla 
 
Bilbao Basket 
 
01:00
08.02, Paz
La Bruixa d'Or 
 
MoraBanc Andorra 
 
01:00
07.02, Cmt
Gipuzkoa Basket 
 
Rio Natura Monbus 
 
01:00
07.02, Cmt
Valencia Basket Club 
 
UCAM Murcia 
 
01:00
15.02, Paz
CAI Zaragoza 
 
Valencia Basket Club 
 
01:00
15.02, Paz
Real Madrid 
 
Iberostar Tenerife 
 
02:00
15.02, Paz
Rio Natura Monbus 
 
FIATC Joventut 
 
01:00
15.02, Paz
FC Barcelona 
 
Gipuzkoa Basket 
 
01:00
15.02, Paz
Unicaja 
 
Herbalife Gran Canaria 
 
02:00
15.02, Paz
MoraBanc Andorra 
 
La Bruixa d'Or 
 
01:00
15.02, Paz
Laboral Kutxa 
 
Baloncesto Sevilla 
 
01:00
15.02, Paz
Bilbao Basket 
 
Montakit Fuenlabrada 
 
01:00
14.02, Cmt
Tuenti Móvil Estudiantes 
 
MoraBanc Andorra 
 
01:00
28.02, Cmt
La Bruixa d'Or 
 
Rio Natura Monbus 
 
01:00
28.02, Cmt
FIATC Joventut 
 
Unicaja 
 
01:00
01.03, Paz
Herbalife Gran Canaria 
 
FC Barcelona 
 
01:00
01.03, Paz
Gipuzkoa Basket 
 
Real Madrid 
 
01:00
01.03, Paz
Iberostar Tenerife 
 
Tuenti Móvil Estudiantes 
 
01:00
01.03, Paz
Valencia Basket Club 
 
CAI Zaragoza 
 
01:00
01.03, Paz
Montakit Fuenlabrada 
 
Baloncesto Sevilla 
 
01:00
01.03, Paz
UCAM Murcia 
 
Bilbao Basket 
 
01:00
01.03, Paz
Laboral Kutxa 
 
Montakit Fuenlabrada 
 
01:00
07.03, Cmt
Baloncesto Sevilla 
 
Valencia Basket Club 
 
01:00
08.03, Paz
CAI Zaragoza 
 
Iberostar Tenerife 
 
02:00
08.03, Paz
Tuenti Móvil Estudiantes 
 
FIATC Joventut 
 
01:00
08.03, Paz
Real Madrid 
 
Gipuzkoa Basket 
 
01:00
08.03, Paz
Rio Natura Monbus 
 
Herbalife Gran Canaria 
 
02:00
08.03, Paz
FC Barcelona 
 
La Bruixa d'Or 
 
01:00
08.03, Paz
Unicaja 
 
Laboral Kutxa 
 
01:00
08.03, Paz
MoraBanc Andorra 
 
UCAM Murcia 
 
01:00
08.03, Paz
Bilbao Basket 
 
La Bruixa d'Or 
 
01:00
15.03, Paz
Gipuzkoa Basket 
 
Laboral Kutxa 
 
01:00
15.03, Paz
FIATC Joventut 
 
Unicaja 
 
01:00
15.03, Paz
Valencia Basket Club 
 
FC Barcelona 
 
01:00
15.03, Paz
Montakit Fuenlabrada 
 
Real Madrid 
 
01:00
15.03, Paz
Baloncesto Sevilla 
 
Tuenti Móvil Estudiantes 
 
01:00
15.03, Paz
CAI Zaragoza 
 
Bilbao Basket 
 
01:00
15.03, Paz
Herbalife Gran Canaria 
 
MoraBanc Andorra 
 
01:00
14.03, Cmt
Iberostar Tenerife 
 
Rio Natura Monbus 
 
01:00
14.03, Cmt
UCAM Murcia 
 
Baloncesto Sevilla 
 
01:00
22.03, Paz
Tuenti Móvil Estudiantes 
 
UCAM Murcia 
 
01:00
22.03, Paz
Real Madrid 
 
Valencia Basket Club 
 
01:00
22.03, Paz
FC Barcelona 
 
Iberostar Tenerife 
 
02:00
22.03, Paz
Unicaja 
 
FIATC Joventut 
 
01:00
22.03, Paz
MoraBanc Andorra 
 
Gipuzkoa Basket 
 
01:00
22.03, Paz
Laboral Kutxa 
 
Herbalife Gran Canaria 
 
02:00
22.03, Paz
La Bruixa d'Or 
 
CAI Zaragoza 
 
01:00
22.03, Paz
Bilbao Basket 
 
Montakit Fuenlabrada 
 
01:00
21.03, Cmt
Rio Natura Monbus 
 
Herbalife Gran Canaria 
 
02:00
29.03, Paz
FIATC Joventut 
 
La Bruixa d'Or 
 
01:00
29.03, Paz
Iberostar Tenerife 
 
Laboral Kutxa 
 
01:00
29.03, Paz
Valencia Basket Club 
 
Unicaja 
 
01:00
29.03, Paz
UCAM Murcia 
 
FC Barcelona 
 
01:00
29.03, Paz
Baloncesto Sevilla 
 
Real Madrid 
 
01:00
29.03, Paz
Tuenti Móvil Estudiantes 
 
Bilbao Basket 
 
01:00
29.03, Paz
Gipuzkoa Basket 
 
MoraBanc Andorra 
 
01:00
28.03, Cmt
Montakit Fuenlabrada 
 
Rio Natura Monbus 
 
01:00
28.03, Cmt
CAI Zaragoza 
 
CAI Zaragoza 
 
01:00
06.04, Pzt
Real Madrid 
 
Baloncesto Sevilla 
 
01:00
06.04, Pzt
Rio Natura Monbus 
 
UCAM Murcia 
 
01:00
06.04, Pzt
FC Barcelona 
 
Valencia Basket Club 
 
01:00
06.04, Pzt
MoraBanc Andorra 
 
Iberostar Tenerife 
 
02:00
06.04, Pzt
Laboral Kutxa 
 
FIATC Joventut 
 
01:00
06.04, Pzt
La Bruixa d'Or 
 
Gipuzkoa Basket 
 
01:00
06.04, Pzt
Herbalife Gran Canaria 
 
Tuenti Móvil Estudiantes 
 
01:00
06.04, Pzt
Bilbao Basket 
 
Montakit Fuenlabrada 
 
01:00
03.04, Cum
Unicaja 
 
Real Madrid 
 
01:00
12.04, Paz
FC Barcelona 
 
Tuenti Móvil Estudiantes 
 
01:00
12.04, Paz
Unicaja 
 
CAI Zaragoza 
 
01:00
12.04, Paz
MoraBanc Andorra 
 
Baloncesto Sevilla 
 
01:00
12.04, Paz
Laboral Kutxa 
 
UCAM Murcia 
 
01:00
12.04, Paz
La Bruixa d'Or 
 
Valencia Basket Club 
 
01:00
12.04, Paz
Gipuzkoa Basket 
 
Iberostar Tenerife 
 
02:00
12.04, Paz
FIATC Joventut 
 
Montakit Fuenlabrada 
 
01:00
11.04, Cmt
Herbalife Gran Canaria 
 
Rio Natura Monbus 
 
01:00
11.04, Cmt
Bilbao Basket 
 
FIATC Joventut 
 
01:00
19.04, Paz
Valencia Basket Club 
 
Gipuzkoa Basket 
 
01:00
19.04, Paz
Montakit Fuenlabrada 
 
Herbalife Gran Canaria 
 
02:00
19.04, Paz
UCAM Murcia 
 
La Bruixa d'Or 
 
01:00
19.04, Paz
Baloncesto Sevilla 
 
Laboral Kutxa 
 
01:00
19.04, Paz
CAI Zaragoza 
 
Unicaja 
 
01:00
19.04, Paz
Real Madrid 
 
FC Barcelona 
 
01:00
19.04, Paz
Rio Natura Monbus 
 
Bilbao Basket 
 
01:00
19.04, Paz
Iberostar Tenerife 
 
MoraBanc Andorra 
 
01:00
18.04, Cmt
Tuenti Móvil Estudiantes 
 
Tuenti Móvil Estudiantes 
 
01:00
26.04, Paz
Rio Natura Monbus 
 
CAI Zaragoza 
 
01:00
26.04, Paz
FC Barcelona 
 
Baloncesto Sevilla 
 
01:00
26.04, Paz
Unicaja 
 
UCAM Murcia 
 
01:00
26.04, Paz
MoraBanc Andorra 
 
Valencia Basket Club 
 
01:00
26.04, Paz
La Bruixa d'Or 
 
Iberostar Tenerife 
 
02:00
26.04, Paz
Herbalife Gran Canaria 
 
FIATC Joventut 
 
01:00
26.04, Paz
Gipuzkoa Basket 
 
Real Madrid 
 
01:00
26.04, Paz
Bilbao Basket 
 
Montakit Fuenlabrada 
 
01:00
25.04, Cmt
Laboral Kutxa 
 
Gipuzkoa Basket 
 
01:00
03.05, Paz
Iberostar Tenerife 
 
Herbalife Gran Canaria 
 
02:00
03.05, Paz
Valencia Basket Club 
 
La Bruixa d'Or 
 
01:00
03.05, Paz
Montakit Fuenlabrada 
 
Laboral Kutxa 
 
01:00
03.05, Paz
UCAM Murcia 
 
Unicaja 
 
01:00
03.05, Paz
CAI Zaragoza 
 
FC Barcelona 
 
01:00
03.05, Paz
Tuenti Móvil Estudiantes 
 
Bilbao Basket 
 
01:00
03.05, Paz
FIATC Joventut 
 
MoraBanc Andorra 
 
01:00
02.05, Cmt
Baloncesto Sevilla 
 
Rio Natura Monbus 
 
01:00
02.05, Cmt
Real Madrid 
 
Rio Natura Monbus 
 
01:00
09.05, Cmt
Unicaja 
 
Montakit Fuenlabrada 
 
01:00
09.05, Cmt
FIATC Joventut 
 
Real Madrid 
 
01:00
10.05, Paz
MoraBanc Andorra 
 
Tuenti Móvil Estudiantes 
 
01:00
10.05, Paz
Laboral Kutxa 
 
CAI Zaragoza 
 
01:00
10.05, Paz
La Bruixa d'Or 
 
Baloncesto Sevilla 
 
01:00
10.05, Paz
Herbalife Gran Canaria 
 
UCAM Murcia 
 
01:00
10.05, Paz
Gipuzkoa Basket 
 
Iberostar Tenerife 
 
02:00
10.05, Paz
Valencia Basket Club 
 
FC Barcelona 
 
01:00
10.05, Paz
Bilbao Basket 
 
Iberostar Tenerife 
 
02:00
17.05, Paz
Montakit Fuenlabrada 
 
FIATC Joventut 
 
01:00
17.05, Paz
UCAM Murcia 
 
Gipuzkoa Basket 
 
01:00
17.05, Paz
Baloncesto Sevilla 
 
Herbalife Gran Canaria 
 
02:00
17.05, Paz
CAI Zaragoza 
 
La Bruixa d'Or 
 
01:00
17.05, Paz
Tuenti Móvil Estudiantes 
 
Laboral Kutxa 
 
01:00
17.05, Paz
Real Madrid 
 
Unicaja 
 
01:00
17.05, Paz
FC Barcelona 
 
Valencia Basket Club 
 
01:00
17.05, Paz
Bilbao Basket 
 
MoraBanc Andorra 
 
01:00
16.05, Cmt
Rio Natura Monbus 
 
FC Barcelona 
 
01:00
24.05, Paz
MoraBanc Andorra 
 
Real Madrid 
 
01:00
24.05, Paz
La Bruixa d'Or 
 
Tuenti Móvil Estudiantes 
 
01:00
24.05, Paz
Herbalife Gran Canaria 
 
CAI Zaragoza 
 
01:00
24.05, Paz
Gipuzkoa Basket 
 
Baloncesto Sevilla 
 
01:00
24.05, Paz
FIATC Joventut 
 
UCAM Murcia 
 
01:00
24.05, Paz
Iberostar Tenerife 
 
Bilbao Basket 
 
01:00
24.05, Paz
Unicaja 
 
Rio Natura Monbus 
 
01:00
23.05, Cmt
Laboral Kutxa 
 
Montakit Fuenlabrada 
 
01:00
23.05, Cmt
Valencia Basket Club