Cedevita Zagreb 
 
20:30
31.10, Cum
CSKA Moscow 
 
Unicaja 
 
21:45
31.10, Cum
Limoges 
 
FC Bayern München 
 
21:15
31.10, Cum
EA7 Emporio Armani Milano 
 
FC Barcelona 
 
21:45
31.10, Cum
PGE Turow Zgorzelec 
 
Neptunas Klaipeda 
 
20:00
31.10, Cum
Olympiacos 
 
Laboral Kutxa 
 
21:30
31.10, Cum
Galatasaray Liv Hospital 
 
Real Madrid 
 
21:45
05.11, Çar
Banco di Sardegna Sassari  
 
Nizhny Novgorod 
 
18:00
06.11, Per
Anadolu Efes 
 
Zalgiris Kaunas 
 
19:45
06.11, Per
UNICS Kazan 
 
Maccabi Tel Aviv 
 
21:05
06.11, Per
Cedevita Zagreb 
 
PGE Turow Zgorzelec 
 
20:00
06.11, Per
FC Bayern München 
 
Panathinaikos 
 
21:45
06.11, Per
EA7 Emporio Armani Milano 
 
Fenerbahçe Ülker 
 
22:00
06.11, Per
FC Barcelona 
 
CSKA Moscow 
 
19:00
07.11, Cum
Unicaja 
 
ALBA Berlin 
 
21:00
07.11, Cum
Limoges 
 
Crvena Zvezda 
 
20:00
07.11, Cum
Olympiacos 
 
Valencia Basket Club 
 
21:45
07.11, Cum
Laboral Kutxa 
 
Galatasaray Liv Hospital 
 
21:45
07.11, Cum
Neptunas Klaipeda 
 
UNICS Kazan 
 
18:00
13.11, Per
Nizhny Novgorod 
 
Unicaja 
 
21:45
13.11, Per
Maccabi Tel Aviv 
 
FC Bayern München 
 
21:15
13.11, Per
Fenerbahçe Ülker 
 
EA7 Emporio Armani Milano 
 
21:45
13.11, Per
PGE Turow Zgorzelec 
 
Neptunas Klaipeda 
 
19:00
13.11, Per
Valencia Basket Club 
 
Laboral Kutxa 
 
21:30
13.11, Per
Crvena Zvezda 
 
Olympiacos 
 
21:45
13.11, Per
Galatasaray Liv Hospital 
 
Anadolu Efes 
 
20:00
14.11, Cum
Real Madrid 
 
Banco di Sardegna Sassari  
 
21:30
14.11, Cum
Zalgiris Kaunas 
 
Cedevita Zagreb 
 
20:30
14.11, Cum
ALBA Berlin 
 
Limoges 
 
21:00
14.11, Cum
CSKA Moscow 
 
FC Barcelona 
 
22:00
14.11, Cum
Panathinaikos 
 
Zalgiris Kaunas 
 
19:45
21.11, Cum
Real Madrid 
 
Banco di Sardegna Sassari  
 
21:30
21.11, Cum
Nizhny Novgorod 
 
UNICS Kazan 
 
18:00
21.11, Cum
Anadolu Efes 
 
Unicaja 
 
21:45
21.11, Cum
Cedevita Zagreb 
 
CSKA Moscow 
 
19:00
20.11, Per
ALBA Berlin 
 
Limoges 
 
21:00
20.11, Per
Maccabi Tel Aviv 
 
FC Bayern München 
 
21:15
20.11, Per
FC Barcelona 
 
EA7 Emporio Armani Milano 
 
22:00
20.11, Per
Fenerbahçe Ülker 
 
PGE Turow Zgorzelec 
 
21:45
20.11, Per
Panathinaikos 
 
Neptunas Klaipeda 
 
19:00
20.11, Per
Laboral Kutxa 
 
Galatasaray Liv Hospital 
 
20:00
20.11, Per
Crvena Zvezda 
 
Olympiacos 
 
19:45
20.11, Per
Valencia Basket Club 
 
Real Madrid 
 
21:45
27.11, Per
UNICS Kazan 
 
Maccabi Tel Aviv 
 
21:05
27.11, Per
CSKA Moscow 
 
ALBA Berlin 
 
21:15
27.11, Per
Unicaja 
 
Fenerbahçe Ülker 
 
20:15
27.11, Per
PGE Turow Zgorzelec 
 
Crvena Zvezda 
 
20:00
27.11, Per
Neptunas Klaipeda 
 
Laboral Kutxa 
 
21:45
27.11, Per
Olympiacos 
 
Anadolu Efes 
 
19:45
28.11, Cum
Banco di Sardegna Sassari  
 
Nizhny Novgorod 
 
19:00
28.11, Cum
Zalgiris Kaunas 
 
Cedevita Zagreb 
 
20:30
28.11, Cum
Limoges 
 
Panathinaikos 
 
21:00
28.11, Cum
FC Bayern München 
 
FC Barcelona 
 
21:45
28.11, Cum
EA7 Emporio Armani Milano 
 
Valencia Basket Club 
 
22:00
28.11, Cum
Galatasaray Liv Hospital 
 
Nizhny Novgorod 
 
19:00
04.12, Per
Real Madrid 
 
Zalgiris Kaunas 
 
19:45
04.12, Per
Anadolu Efes 
 
Banco di Sardegna Sassari  
 
21:30
04.12, Per
UNICS Kazan 
 
Limoges 
 
21:00
04.12, Per
Unicaja 
 
Maccabi Tel Aviv 
 
21:05
04.12, Per
ALBA Berlin 
 
Fenerbahçe Ülker 
 
22:00
04.12, Per
Panathinaikos 
 
CSKA Moscow 
 
19:00
05.12, Cum
Cedevita Zagreb 
 
PGE Turow Zgorzelec 
 
21:30
05.12, Cum
FC Barcelona 
 
Galatasaray Liv Hospital 
 
20:30
05.12, Cum
Laboral Kutxa 
 
Olympiacos 
 
21:45
05.12, Cum
Neptunas Klaipeda 
 
Valencia Basket Club 
 
22:00
05.12, Cum
Crvena Zvezda 
 
EA7 Emporio Armani Milano 
 
20:00
03.12, Çar
FC Bayern München 
 
Anadolu Efes 
 
21:00
12.12, Cum
Nizhny Novgorod 
 
Banco di Sardegna Sassari  
 
21:30
12.12, Cum
Real Madrid 
 
UNICS Kazan 
 
18:00
12.12, Cum
Zalgiris Kaunas 
 
Limoges 
 
21:00
12.12, Cum
ALBA Berlin 
 
Laboral Kutxa 
 
21:45
12.12, Cum
Valencia Basket Club 
 
Olympiacos 
 
21:30
12.12, Cum
Crvena Zvezda 
 
Cedevita Zagreb 
 
20:30
11.12, Per
Maccabi Tel Aviv 
 
Unicaja 
 
21:45
11.12, Per
CSKA Moscow 
 
FC Bayern München 
 
21:15
11.12, Per
PGE Turow Zgorzelec 
 
EA7 Emporio Armani Milano 
 
21:45
11.12, Per
Panathinaikos 
 
FC Barcelona 
 
21:45
11.12, Per
Fenerbahçe Ülker 
 
Neptunas Klaipeda 
 
19:00
11.12, Per
Galatasaray Liv Hospital 
 
Real Madrid 
 
01:00
18.12, Per
Anadolu Efes 
 
ALBA Berlin 
 
01:00
18.12, Per
Cedevita Zagreb 
 
PGE Turow Zgorzelec 
 
01:00
18.12, Per
EA7 Emporio Armani Milano 
 
Valencia Basket Club 
 
01:00
18.12, Per
Neptunas Klaipeda 
 
Crvena Zvezda 
 
01:00
18.12, Per
Laboral Kutxa 
 
Nizhny Novgorod 
 
23:00
17.12, Çar
UNICS Kazan 
 
Zalgiris Kaunas 
 
00:00
18.12, Per
Banco di Sardegna Sassari  
 
CSKA Moscow 
 
23:00
17.12, Çar
Limoges 
 
Maccabi Tel Aviv 
 
00:00
18.12, Per
Unicaja 
 
Panathinaikos 
 
00:00
18.12, Per
FC Barcelona 
 
Fenerbahçe Ülker 
 
00:00
18.12, Per
FC Bayern München 
 
Galatasaray Liv Hospital 
 
00:00
18.12, Per
Olympiacos 
 
 

Manşetler  

  
  • Öne çıkanlar
  • Yeni
  • Popüler
  • Videolar
Diamantidis, Fenerbahçe Ülker maçındaki asistiyle Euroleague’de bin barajını geçen ilk oyuncu oldu.
Eurosport Türkiye tarafından • Şu anda
Türk Hava Yolları (THY) Avrupa Ligi A Grubu'nda, Real Madrid, sahasında Rus ekibi Nizhny Novgorod’u 112-83 mağlup etti.
Eurosport Türkiye tarafından • 1 saat önce
Fenerbahçe Ülker, Euroleague'deki üçüncü maçında Yunan temsilcisi Panathinaikos'a 91-73 mağlup oldu. İşte maçtan akılda kalan kareler...
Eurosport Türkiye tarafından • 1 saat önce
Fenerbahçe Ülker'in antrenörü Obradovic, ağır Panathinaikos yenilgisi sonrası oldukça sert açıklamalarda bulundu.
Eurosport Türkiye tarafından • 1 saat önce
Fenerbahçe Ülker, Euroleague'deki üçüncü maçında Yunan temsilcisi Panathinaikos'a 91-73 mağlup oldu.
Eurosport Türkiye tarafından • 10 saat önce
Anadolu Efes, sahasında konuk ettiği Zalgiris Kaunas'a 65-62 mağlup oldu.
Eurosport Türkiye tarafından • 13 saat önce
Euroleague C Grubu üçüncü maçında Panathinaikos Fenerbahçe Ülker'i konuk ediyor.
Eurosport Türkiye tarafından • 19 saat önce
Euroleague A Grubu üçüncü maçında Anadolu Efes Zalgiris Kaunas'ı konuk ediyor.
Eurosport Türkiye tarafından • 20 saat önce
THY Avrupa Ligi D Grubu'ndaki üçüncü maçında yarın Laboral Kutxa'ya konuk olacak.
Eurosport Türkiye tarafından • 23 saat önce
Basketbol THY Avrupa Ligi'nin ikinci haftasında, Fenerbahçe Ülker'in ABD'li oyuncusu Andrew Goudelock, haftanın "En Değerli Oyuncu"su (MVP) seçildi.
Eurosport Türkiye tarafından • Önceki gün
 
Euroleague'de geride kalan haftanın en iyi 10 hareketi burada.
Eurosport tarafından • Önceki gün
Euroleague'de altıncı haftanın en güzel 10 hareketi belli oldu. İkinci sırada Galatasaraylı Bonsu'nun olduğu listenin zirvesinde eski bir Fenerbahçeli var.
Eurosport tarafından • Önceki gün
Euroleague TOP 10
Eurosport tarafından • Önceki gün
 
 

Senin Eurosport'un

 
SON DAKİKA
 

Euroleague

  
  • Euroleague
A Grubu
B Grubu