Pinar Karsiyaka
19:00
15.10, Per
FC Barcelona Lassa
Crvena Zvezda
20:00
15.10, Per
Strasbourg
CSKA Moscow
20:00
15.10, Per
Maccabi Tel Aviv
Darüssafaka Dogus
21:00
15.10, Per
Banco di Sardegna Sassari
Olympiacos
21:45
15.10, Per
Cedevita Zagreb
Unicaja Malaga
21:45
15.10, Per
Brose Baskets Bamberg
Lokomotiv Kuban
18:00
16.10, Cum
Panathinaikos
Fenerbahçe Ülker
19:45
16.10, Cum
FC Bayern München
BC Khimki
20:00
16.10, Cum
Real Madrid
Stelmet Zielona Gora
20:00
16.10, Cum
Zalgiris Kaunas
Limoges
21:45
16.10, Cum
Anadolu Efes
EA7 Emporio Armani Milano
21:45
16.10, Cum
Laboral Kutxa
Anadolu Efes
20:00
22.10, Per
EA7 Emporio Armani Milano
Cedevita Zagreb
20:30
22.10, Per
Limoges
FC Bayern München
21:00
22.10, Per
BC Khimki
Maccabi Tel Aviv
21:05
22.10, Per
Unicaja Malaga
Panathinaikos
21:45
22.10, Per
Pinar Karsiyaka
Real Madrid
23:00
22.10, Per
Crvena Zvezda
Zalgiris Kaunas
19:45
23.10, Cum
Lokomotiv Kuban
Brose Baskets Bamberg
21:00
23.10, Cum
Darüssafaka Dogus
Laboral Kutxa
21:30
23.10, Cum
Olympiacos
Strasbourg
21:45
23.10, Cum
Fenerbahçe Ülker
Banco di Sardegna Sassari
21:45
23.10, Cum
CSKA Moscow
FC Barcelona Lassa
22:00
23.10, Cum
Stelmet Zielona Gora
CSKA Moscow
18:00
29.10, Per
Brose Baskets Bamberg
Maccabi Tel Aviv
19:00
29.10, Per
Banco di Sardegna Sassari
Pinar Karsiyaka
19:45
29.10, Per
Zalgiris Kaunas
Limoges
21:30
29.10, Per
Laboral Kutxa
Anadolu Efes
21:45
29.10, Per
Cedevita Zagreb
FC Barcelona Lassa
22:00
29.10, Per
Panathinaikos
BC Khimki
17:30
30.10, Cum
Crvena Zvezda
Unicaja Malaga
20:00
30.10, Cum
Darüssafaka Dogus
FC Bayern München
21:00
30.10, Cum
Strasbourg
Stelmet Zielona Gora
21:00
30.10, Cum
Lokomotiv Kuban
Fenerbahçe Ülker
21:45
30.10, Cum
Real Madrid
EA7 Emporio Armani Milano
21:45
30.10, Cum
Olympiacos
BC Khimki
17:00
5.11, Per
Strasbourg
Darüssafaka Dogus
19:45
5.11, Per
CSKA Moscow
Brose Baskets Bamberg
20:00
5.11, Per
Maccabi Tel Aviv
Real Madrid
21:45
5.11, Per
FC Bayern München
Laboral Kutxa
21:45
5.11, Per
Anadolu Efes
EA7 Emporio Armani Milano
21:45
5.11, Per
Cedevita Zagreb
Olympiacos
21:45
5.11, Per
Limoges
Lokomotiv Kuban
18:00
6.11, Cum
Pinar Karsiyaka
Zalgiris Kaunas
19:45
6.11, Cum
FC Barcelona Lassa
Stelmet Zielona Gora
20:00
6.11, Cum
Panathinaikos
Crvena Zvezda
21:00
6.11, Cum
Fenerbahçe Ülker
Unicaja Malaga
21:45
6.11, Cum
Banco di Sardegna Sassari
Anadolu Efes
20:00
12.11, Per
Olympiacos
Maccabi Tel Aviv
21:05
12.11, Per
Darüssafaka Dogus
Limoges
21:30
12.11, Per
EA7 Emporio Armani Milano
FC Bayern München
21:45
12.11, Per
Crvena Zvezda
FC Barcelona Lassa
21:45
12.11, Per
Lokomotiv Kuban
CSKA Moscow
18:00
13.11, Cum
Unicaja Malaga
Pinar Karsiyaka
19:45
13.11, Cum
Stelmet Zielona Gora
Cedevita Zagreb
21:00
13.11, Cum
Laboral Kutxa
Strasbourg
21:30
13.11, Cum
Real Madrid
Banco di Sardegna Sassari
21:30
13.11, Cum
Brose Baskets Bamberg
Fenerbahçe Ülker
21:45
13.11, Cum
BC Khimki
Panathinaikos
21:45
13.11, Cum
Zalgiris Kaunas
Real Madrid
21:45
18.11, Çar
BC Khimki
Panathinaikos
19:00
19.11, Per
Lokomotiv Kuban
Zalgiris Kaunas
19:45
19.11, Per
Stelmet Zielona Gora
Cedevita Zagreb
20:00
19.11, Per
Olympiacos
FC Bayern München
21:00
19.11, Per
Fenerbahçe Ülker
Maccabi Tel Aviv
21:05
19.11, Per
CSKA Moscow
Strasbourg
21:30
19.11, Per
Crvena Zvezda
Laboral Kutxa
21:30
19.11, Per
EA7 Emporio Armani Milano
FC Barcelona Lassa
22:00
19.11, Per
Pinar Karsiyaka
Anadolu Efes
20:00
20.11, Cum
Limoges
Brose Baskets Bamberg
21:00
20.11, Cum
Unicaja Malaga
Banco di Sardegna Sassari
22:00
20.11, Cum
Darüssafaka Dogus
BC Khimki
17:30
26.11, Per
FC Bayern München
Fenerbahçe Ülker
20:00
26.11, Per
Strasbourg
Stelmet Zielona Gora
20:00
26.11, Per
FC Barcelona Lassa
Limoges
21:30
26.11, Per
Cedevita Zagreb
Olympiacos
21:45
26.11, Per
Laboral Kutxa
Unicaja Malaga
21:45
26.11, Per
Maccabi Tel Aviv
EA7 Emporio Armani Milano
22:00
26.11, Per
Anadolu Efes
Lokomotiv Kuban
16:45
27.11, Cum
Zalgiris Kaunas
CSKA Moscow
18:45
27.11, Cum
Banco di Sardegna Sassari
Pinar Karsiyaka
19:45
27.11, Cum
Panathinaikos
Crvena Zvezda
21:00
27.11, Cum
Real Madrid
Darüssafaka Dogus
21:45
27.11, Cum
Brose Baskets Bamberg
Zalgiris Kaunas
19:45
2.12, Çar
Pinar Karsiyaka
Banco di Sardegna Sassari
20:00
3.12, Per
Maccabi Tel Aviv
Brose Baskets Bamberg
21:00
3.12, Per
CSKA Moscow
Laboral Kutxa
21:30
3.12, Per
Limoges
Real Madrid
21:45
3.12, Per
Fenerbahçe Ülker
Olympiacos
22:00
3.12, Per
EA7 Emporio Armani Milano
Lokomotiv Kuban
18:00
4.12, Cum
Stelmet Zielona Gora
Cedevita Zagreb
20:00
4.12, Cum
Anadolu Efes
Crvena Zvezda
21:00
4.12, Cum
BC Khimki
Strasbourg
21:30
4.12, Cum
FC Bayern München
Panathinaikos
21:45
4.12, Cum
FC Barcelona Lassa
Darüssafaka Dogus
21:45
4.12, Cum
Unicaja Malaga
Anadolu Efes
19:00
10.12, Per
Laboral Kutxa
Pinar Karsiyaka
19:00
10.12, Per
Lokomotiv Kuban
Maccabi Tel Aviv
21:05
10.12, Per
Brose Baskets Bamberg
Limoges
21:30
10.12, Per
Olympiacos
Banco di Sardegna Sassari
21:30
10.12, Per
Unicaja Malaga
FC Barcelona Lassa
22:00
10.12, Per
Zalgiris Kaunas
CSKA Moscow
18:00
11.12, Cum
Darüssafaka Dogus
Cedevita Zagreb
20:00
11.12, Cum
EA7 Emporio Armani Milano
FC Bayern München
21:00
11.12, Cum
Real Madrid
Strasbourg
21:30
11.12, Cum
BC Khimki
Fenerbahçe Ülker
21:45
11.12, Cum
Crvena Zvezda
Panathinaikos
21:45
11.12, Cum
Stelmet Zielona Gora
BC Khimki
17:30
17.12, Per
Fenerbahçe Ülker
Zalgiris Kaunas
19:45
17.12, Per
Panathinaikos
Darüssafaka Dogus
20:30
17.12, Per
Maccabi Tel Aviv
Brose Baskets Bamberg
21:00
17.12, Per
Banco di Sardegna Sassari
Laboral Kutxa
21:30
17.12, Per
Cedevita Zagreb
Real Madrid
21:45
17.12, Per
Strasbourg
Lokomotiv Kuban
18:00
18.12, Cum
FC Barcelona Lassa
Crvena Zvezda
20:00
18.12, Cum
FC Bayern München
Stelmet Zielona Gora
20:00
18.12, Cum
Pinar Karsiyaka
EA7 Emporio Armani Milano
21:45
18.12, Cum
Limoges
Olympiacos
21:45
18.12, Cum
Anadolu Efes
Unicaja Malaga
21:45
18.12, Cum
CSKA Moscow
 

Haberler  

  
  • Öne çıkanlar
  • Yeni
  • Popüler
  • Videolar
Kızılyıldız Telekom, Yunan basketbolcu Sofoklis Schortsanitis'i kadrosuna kattı.
Eurosport Türkiye • 03/08/2015 @ 16:34
Geçtiğimiz sezon alacaklarını tahsil edemediği için Galatasaray'dan ayrılan Carlos Arroyo, önümüzdeki sezon Barcelona forması giymeye hazırlanıyor.
Eurosport • 21/07/2015 @ 07:54
Basketbol THY Avrupa Ligi C Grubu'nda mücadele edecek Pınar Karşıyaka'nın maç takvimi belli oldu.
Eurosport Türkiye • 17/07/2015 @ 19:14
Organizasyonda grupların belirlenmesinin ardından maç programı açıklandı.
Eurosport Türkiye • 09/07/2015 @ 22:08
Darüşşafaka Doğuş Basketbol Yönetim Kurulu Üyesi İbrahim Kutluay, THY Avrupa Ligi'nde iddialı takımlarla eşleştiklerini söyledi.
Eurosport Türkiye • 09/07/2015 @ 18:16
THY Avrupa Ligi'nde mücadele edecek Fenerbahçe Ülker, geçen sezon olduğu gibi Dörtlü Final'e kalmayı hedefliyor.
Eurosport Türkiye • 09/07/2015 @ 16:37
2015 – 2016 sezonu Euroleague normal sezon kura çekimi sonrası Anadolu Efes Genel Direktörü Engin Özerhun değerlendirmelerde bulundu.
Eurosport Türkiye • 09/07/2015 @ 16:14
Euroleague'de C Grubu'nda yer alacak Pınar Karşıyaka'nın genel menajeri Selim Çınar, "Önce bu grubu geçip, adım adım önümüze bakacağız" dedi.
Eurosport Türkiye • 09/07/2015 @ 15:52
Turkish Airlines Euroleague'deki temsilcilerimiz Anadolu Efes, Fenerbahçe Ülker, Darüşşafaka Doğuş ve Pınar Karşıyaka'nın rakipleri belli oldu.
Eurosport Türkiye • 09/07/2015 @ 14:34
Basketbol THY Avrupa Ligi'nde bu sezon yer alacak takımların grupları, yarın İspanya'da yapılacak kura çekimiyle belli olacak.
Eurosport Türkiye • 08/07/2015 @ 15:50
 
 
 

Sevebileceğin Haberler

 
SON DAKİKA
 

Euroleague

  
  • Euroleague
D Grubu
A Grubu
B Grubu
C Grubu