Cedevita Zagreb
22:00
27.01, Sal
Acea Roma
CEZ Nymburk
19:30
28.01, Çar
Strasbourg
BC Khimki
18:00
28.01, Çar
PAOK Thessaloniki
CSU Asesoft Ploiesti
19:30
28.01, Çar
Valencia Basket Club
BC Zenit St. Petersburg
19:00
28.01, Çar
UNICS Kazan
Herbalife Gran Canaria
22:00
28.01, Çar
Banvit
Pinar Karsiyaka
20:00
28.01, Çar
Paris-Levallois
Beşiktaş Integral Forex
20:00
28.01, Çar
Neptunas Klaipeda
Lokomotiv Kuban
19:00
28.01, Çar
Nancy
FC Bayern München
21:15
28.01, Çar
Union Olimpija
CAI Zaragoza
21:30
28.01, Çar
Krasny Oktyabr
FoxTown Cantu
21:30
28.01, Çar
Limoges
Dijon
21:30
28.01, Çar
Brose Baskets Bamberg
Telenet BC Oostende
21:30
28.01, Çar
PGE Turow Zgorzelec
Baloncesto Sevilla
21:30
28.01, Çar
Lietuvos Rytas
Banco di Sardegna Sassari 
21:45
28.01, Çar
Buducnost VOLI Podgorica
Dijon
21:00
03.02, Sal
FC Bayern München
PGE Turow Zgorzelec
19:30
04.02, Çar
Lietuvos Rytas
UNICS Kazan
18:00
04.02, Çar
Strasbourg
Banvit
19:00
04.02, Çar
Buducnost VOLI Podgorica
PAOK Thessaloniki
19:00
04.02, Çar
Limoges
Brose Baskets Bamberg
20:00
04.02, Çar
Union Olimpija
Krasny Oktyabr
18:30
04.02, Çar
Acea Roma
BC Khimki
18:30
04.02, Çar
FoxTown Cantu
Pinar Karsiyaka
20:00
04.02, Çar
Beşiktaş Integral Forex
Lokomotiv Kuban
19:00
04.02, Çar
CSU Asesoft Ploiesti
BC Zenit St. Petersburg
19:00
04.02, Çar
CEZ Nymburk
Herbalife Gran Canaria
22:00
04.02, Çar
Banco di Sardegna Sassari 
Nancy
21:00
04.02, Çar
Valencia Basket Club
CAI Zaragoza
21:30
04.02, Çar
Cedevita Zagreb
Telenet BC Oostende
21:30
04.02, Çar
Baloncesto Sevilla
Paris-Levallois
21:30
04.02, Çar
Neptunas Klaipeda
Strasbourg
01:00
11.02, Çar
BC Zenit St. Petersburg
Banco di Sardegna Sassari 
01:00
11.02, Çar
Banvit
Acea Roma
01:00
11.02, Çar
CAI Zaragoza
Limoges
01:00
11.02, Çar
BC Khimki
FC Bayern München
01:00
11.02, Çar
Brose Baskets Bamberg
CEZ Nymburk
01:00
11.02, Çar
UNICS Kazan
Buducnost VOLI Podgorica
01:00
11.02, Çar
Herbalife Gran Canaria
Cedevita Zagreb
01:00
11.02, Çar
Krasny Oktyabr
FoxTown Cantu
01:00
11.02, Çar
PAOK Thessaloniki
Union Olimpija
01:00
11.02, Çar
Dijon
Baloncesto Sevilla
01:00
11.02, Çar
PGE Turow Zgorzelec
Valencia Basket Club
01:00
11.02, Çar
Lokomotiv Kuban
Lietuvos Rytas
00:00
11.02, Çar
Telenet BC Oostende
Neptunas Klaipeda
00:00
11.02, Çar
Pinar Karsiyaka
CSU Asesoft Ploiesti
00:00
11.02, Çar
Nancy
Beşiktaş Integral Forex
00:00
11.02, Çar
Paris-Levallois
 

Haberler  

  
  • Öne çıkanlar
  • Yeni
  • Popüler
  • Videolar
Banvit, Gran Canaria’yı 80-70 yenerek rakibine EuroCup’taki ilk mağlubiyetini yaşattı.
Eurosport Türkiye • 21/01/2015 @ 21:59
Beşiktaş İntegral Forex, EuroCup 2.Tur M Grubu üçüncü maçında Neptunas Klaipeda’yı 69-62 yendi.
Eurosport Türkiye • 21/01/2015 @ 21:01
Basketbolda, ULEB Avrupa Kupası M Grubu'nda, Pınar Karşıyaka, deplasmanda Fransız temsilcisi Paris Levallois'i 85-75 mağlup etti.
Eurosport Türkiye • 20/01/2015 @ 23:04
Basketbolda ULEB Avrupa Kupası'nda yarın deplasmanda Litvanya'nın Neptunas takımıyla karşılaşacak.
Eurosport Türkiye • 20/01/2015 @ 15:25
Basketbol Avrupa Kupası M Grubu'nda yoluna kayıpsız devam eden Pınar Karşıyaka, yarın deplasmanda Paris Levallois ile karşılaşacak.
Eurosport Türkiye • 19/01/2015 @ 10:18
Eurocup | Pınar Karşıyaka: 99 - Neptunas : 85
Eurosport Türkiye • 14/01/2015 @ 23:36
Basketbolda, ULEB Avrupa Kupası M Grubu 2. tur ilk maçında Beşiktaş İntegral Forex, deplasmanda Fransız ekibi Paris Levallois'e 93-83 mağlup oldu.
Eurosport Türkiye • 14/01/2015 @ 08:17
Eurocup son 32 turunda H Grubu’nda yer alan Banvit sahasında ağırladığı Dinamo Sassari’ye 74-75 mağlup oldu.
Eurosport Türkiye • 13/01/2015 @ 20:57
ULEB Avrupa Kupası M Grubu'nda ilk haftayı lider tamamlayan Pınar Karşıyaka, yarın Litvanya temsilcisi Neptunas'ı konuk edecek.
Eurosport Türkiye • 13/01/2015 @ 10:57
Eurocup | Beşiktaş İntegral Forex: 77 - Pınar Karşıyaka: 105
Eurosport Türkiye • 07/01/2015 @ 22:19
 
Buducnost - Banvit maçının son anlarında çok gergin anlar yaşandı.
Eurosport • 08/01/2015 @ 10:15
 
 

Sevebileceğin Haberler

 
SON DAKİKA
 

Eurocup

  
  • Eurocup
F Grubu
E Grubu
A Grubu
J Grubu
I Grup
G Grubu
K Grubu
M Grubu
N Grubu
J Grubu
I Grup
H Grubu
G Grubu
K Grubu
L Grubu
M Grubu
N Grubu